Haber Ios 7.0.3 Güncellemesi Önümüzdeki Hafta Gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ios 7.0.3 Güncellemesi Önümüzdeki Hafta Gelebilir
Geçtiğimiz ay yeni işletim sistemi olan iOS 7‘i kullanıcılarına sunan Apple, sunduğu yeni işletim sistemi ile yeniliklerin yanında bir takım hataları da beraberinde getirtti.

Hataları kapatmak adına ilk olarak 7.0.1 güncellemesini sunan Apple, açıkların devam etmesi sonucu iOS 7.0.2 güncellemesini sunarak güvenlik açıklarını kapatmaya çalıştı. Yayınladığı en son iOS 7.0.2 güncellemesinde yeniden açık bulunması Apple’ı bu konuda yeniden çalışmalara itti. Kullanıcıların şikayet ettiği bir çok hata yayınlanan bu son güncelleme ile birlikte giderilemedi. iOS 7 ile birlikte hatalarla karşılaşan kullanıcılar için çalışmalarına devam eden Apple‘ın önümüzdeki hafta yeni bir güncelleme vermesi bekleniyor.

Apple’ın, oluşan sorunları çözmek ve eski nesil iPhone cihazlarındakistabiliteyi artırmak için önümüzdeki hafta iOS 7.0.3 güncellemesini yayınlaması bekleniyor. Bakalım Apple yayınlayacağı iOS 7.0.3güncellemesi ile hataları giderip kullanıcılarını memnun edebilecek mi?

iOS 7.0.3 güncellemesi önümüzdeki hafta gelebilir

• Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve Joker

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Gelsin güzel olur.

Whatsapp da güncelleme yapmalı artık. Bugları var.

mesut1979

Üye
slm, bu ayin sonlarina dogru da 7.1 güncellemesini cikarmasi bekleniyor

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bak adam iki haftada 3 güncelleme getirecek, bizim Microsoft bikaç ayda bir

fk555897

fk555897

Üye
Biraz daha stabilite etmesi gerekliydi. Güzel olur bu güncelleme.

manolyam63

manolyam63

Üye
ama ses kayıt programı lazım bana...

hayalet_woly

hayalet_woly

Üye
nokialar öldü artık yeni tren iphone ve android telefonlar....

braayn

braayn

Üye
arkadaşım 2.300 Tl ye iphone 5 aldı ama gelen aramalarda bazen Reddet seçeneği çıkmıyor tabi güncellleme ile düzelecek şeyler bunlar ama iphonedan beklemezdim böyle basit hatalar :)

devil____boy

Üye
arkadaşım 2.300 Tl ye iphone 5 aldı ama gelen aramalarda bazen Reddet seçeneği çıkmıyor tabi güncellleme ile düzelecek şeyler bunlar ama iphonedan beklemezdim böyle basit hatalar :)
kilit tuşuna bir kere basarsan sesi keser tekrar basarsan meşgule atar ortada hata yok böylesi daha iyi olmuş

kaangul

Üye
Ios 7.0.4 çıktı. Siz iki ay önceki konuyu hortlatmışsınız :)

Scuderia.

Scuderia.

Üye
7.1 çıkacak yakında :D konu hortlamış :D

devil____boy

Üye
7.1 beta 2 kullanıyorum baya bi hortlak konu :D

Üst Alt