ios 6.x geçtim sim sim kapalı diyor ACİL YARDIM LÜTFEN.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efebayar

Üye
    Konu Sahibi
ios 6.x geçtim sim sim kapalı diyor ACİL YARDIM LÜTFEN.
ben ios6 yı güncelledim. telefon yurt dısıydı ama imei numarası falan herseyı vardı. güncellemeden once gayet iyi calısıyordu. güncelledikten sonra simi okumaz oldu ipad gibi kullanıyorum lütfen yardım edin ne yapabilirim

ozelayyildiz

Üye

Yurt disindan geldikten sonra kayit yapildi mi ? Benimde suan tlf kayit yapilmamis durumda bakalim akibeti ne olacak . Maliyeye 100 tl yatirip gelen bir arkadasla actirdim sandim kiiiiii 1 yil once kendi ustune baska bir cihaz kayd etmis meger :D yani onaylanmadi . Ne kadar surede kapanacagini bilmiyorum belki senin tlfda oyledir .

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

ozelayyildiz

Üye
Actigim gibi bende ios6 ya guncelledim suan tam bir hafta oldu

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

numan133

Üye
iyi günler kardeş aynı sorundan bende muzdaribim.s yapabildinmii bana acill bi yardım et yeni aldım telefonu ios 5 yüklüydü telefonda bende 6yı yükledim oda yanlışlıkla oldu itunes güncelle dedi bastım hata gibi birşey verdi yüklenemedi geri dönülsünmü dedi evet dedim sonra bi açtım telefonu yeniden başladı dil seçtim int sectim sonra bekleyin falan dedi sim yok falan dedi sonra görmüor simi sonra 6yı tekrar yükledim acıldı ama sim yok tanımıyor telefon yurdısmyıs yeni öğrendim naapabilirm bi yardım et eger yaptıysan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt