İnternetin büyükannesi öldü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi

Hastalandığında sanal arkadaşlarını internette endişeli bir bekleyiş almıştı ama kötü haber dün geldi.

Dünyanın "en yaşlı blog yazarı" Avustralyalı Olive Riley, 108 yaşında hayata veda etti.
En son yazısını 26 Haziran'da "news.com.au" web sitesinde yayınlayan 1899 doğumlu Bayan Riley, 20. yüzyılın başında büyürken yaşadığı olayları, 21. yüzyılda insanların yaşadığı hayat ile 1900'lerin başındaki hayatın farklılıklarını, iki dünya savaşı sırasındaki yaşadıklarını blogunda okuyucularıyla paylaşıyordu.
"Blob" adını verdiği blogunu Şubat 2007'de yazmaya başlayan Riley'nin oğlunun torunu Darren Stone, büyük büyükannesinin, internette yakaladığı şöhretten mutlu olduğunu ve blog yazmanın zihnini zinde tuttuğunu söyledi.
Stone, new.com.au'ya Riley'nin blog yazarak, paylaştığı hatıralarını kolayca anımsadığını anlattı. Riley son yazısında, kendisini zayıf ve hasta hissettiğini, çok öksürdüğünü yazmıştı.

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt