İnternet Kota Yardım Lütfen !!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ugurmaxi

ugurmaxi

Üye
    Konu Sahibi
 
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Soldaki "Toplam Upload" yazan yerde gönderilen miktarı gösteriyor...Bunun kota ile alakası yok , yani kotayı etkilemez...Sağdaki kısımda ise "Toplam Download" indirilen miktarı gösteriyor...Yani sağdaki seni ilgilendiriyor...
 
ugurmaxi

ugurmaxi

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt