Yardım İnternet istiyorum su gibi olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
İnternet istiyorum su gibi olsun
merhaba arkadaşlar ,

uzun zamandır vodafone cepnet kullanıyorum hız konusuna gösterdigim hoşgörü w.phoneye geçmemle yerini isyana bıraktı. bimcell pttcell fark etmez önerebileceginiz paketler var mı? şöyle 4Gb üstü

• Beğen
Tepkiler: hajkhanx33

Ugraskan

Üye
Ben 4gb + 1000dk 1000sms 27 tl avea
4gb ustu bilmem
Ama 9tlye 1gb ek alirsin

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
pttcell faturalıda 1Gb sınırsız 10₺ imiş 1Gbden sonra 128kbps düşüyomuş
ilk verdigim tepki vay anasını oldu. eger 128kbps 20 - 25 kb ederse baglasalar durmam artık vodafonede.

Ugraskan

Üye
128kps

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
var mı hiç bu paketi kullanan

d_mavi

d_mavi

Üye
Ben kullanıyorum, akıllı telefonlarda biraz sıkıntı yaratıyor ama symbian tarzı telefonlarda çok iyi, sayfa açışları falan çok iyi. Akıllı telefonlar arka planda veri alışverişi yaptığı için ağır kalıyor. Facebookta resim yazı falan idare eder ama videoyu unut, uygulamalarda youtube de düşük kalitede takılmadan izlersin ama 360 üzeri takılarak devam eder. Onun dışında internet üzerinden mesajlaşma, forumlarda gezme, müzik dinleme, hava durumu vb için çok iyi.. Kısaca Film video izlemem diyorsanız 15.5 TL' ye her yöne 200 dk, her yöne 200 sms, pttcell içi 3500 dk, 250 mb sonrası 128 hızında sınırsız mükemmel derim..

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
bnde şuan 100mb sonrası 96kbps vodafone cepnet var 13₺ , 96 kbps eskiden arada 20kb/sn görüyodu ayarlardan bakıyodum kaç çekiyo diye o zmn youtubede video izleniyodu low quality de şimdi Lumia 525 var net zaten 15kb/sn nin üstüne çıkmıyo bunun low unda videoda izlenmiyo, bnde düşündüm ki 128kbps diyosa 20 - 25 kb/sn olur herhalde o netlede video izlenmesi lazım eskişehirden . bide bu paketin faturasız olanıda yok , faturalı hat almakda istemiyorum .bnm amacım video izlemek lowda olsa video izlemem lazım

dadas1820

Üye
Ben kullanıyorum, akıllı telefonlarda biraz sıkıntı yaratıyor ama symbian tarzı telefonlarda çok iyi, sayfa açışları falan çok iyi. Akıllı telefonlar arka planda veri alışverişi yaptığı için ağır kalıyor. Facebookta resim yazı falan idare eder ama videoyu unut, uygulamalarda youtube de düşük kalitede takılmadan izlersin ama 360 üzeri takılarak devam eder. Onun dışında internet üzerinden mesajlaşma, forumlarda gezme, müzik dinleme, hava durumu vb için çok iyi.. Kısaca Film video izlemem diyorsanız 15.5 TL' ye her yöne 200 dk, her yöne 200 sms, pttcell içi 3500 dk, 250 mb sonrası 128 hızında sınırsız mükemmel derim..
Hocam fatura aşım sıkıntısı yaşadınız mı kullandığınız dönemde?

d_mavi

d_mavi

Üye
Hocam fatura aşım sıkıntısı yaşadınız mı kullandığınız dönemde?
Sadece geçen ay hanım konuşma paketini aşmış bayram falan girince.. 26 lira ödedim, onun dışında hep 14+telsiz kullanım bedeli ödüyorum.. Her ay 150 sms 30-40 dk çöpe gidiyor.. Tabi bu sizin kullanma durumunuza bağlı.. Kız arkadaşı olanlar için grup içi 3500 dk var ayrıca..

d_mavi

d_mavi

Üye
bnde şuan 100mb sonrası 96kbps vodafone cepnet var 13₺ , 96 kbps eskiden arada 20kb/sn görüyodu ayarlardan bakıyodum kaç çekiyo diye o zmn youtubede video izleniyodu low quality de şimdi Lumia 525 var net zaten 15kb/sn nin üstüne çıkmıyo bunun low unda videoda izlenmiyo, bnde düşündüm ki 128kbps diyosa 20 - 25 kb/sn olur herhalde o netlede video izlenmesi lazım eskişehirden . bide bu paketin faturasız olanıda yok , faturalı hat almakda istemiyorum .bnm amacım video izlemek lowda olsa video izlemem lazım
Eski telefonunuz neydi?
Bende iphone 4 var low'da izliyorum takılmadan, tabi bunu mxtube programı ile rahatça izliyorum, youtube kendi programında tajılma yaşayabilirsiniz çünkü videoyu açmaya çalışırken yorumlardıx benzer videolardı, açıklamalardı baya bi veri paylaşımı oluyor ve sen sürekli beklersin. Alternatif pro'lar ile dene..

dadas1820

Üye
Sadece geçen ay hanım konuşma paketini aşmış bayram falan girince.. 26 lira ödedim, onun dışında hep 14+telsiz kullanım bedeli ödüyorum.. Her ay 150 sms 30-40 dk çöpe gidiyor.. Tabi bu sizin kullanma durumunuza bağlı.. Kız arkadaşı olanlar için grup içi 3500 dk var ayrıca..
Şimdi bir bakayım dedim de hız 128 değil hocam 64kbpsye düşüyormuş. Ve bu hızda da 3GBa kadar kullanmamıza izin veriyor. Galiba tarifeye bi ayar çektiler :)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
lumia 525 var şuan altarnatif program yok malesef malum magaza sıkıntılı bide net yok güncellemede yapamadım , eskiden nokia n8 de izliyodum . sanırım sizin paket 64kbps , 10₺ olan 1Gb sınırsız 128kbps olması lazım .

d_mavi

d_mavi

Üye
Şimdi bir bakayım dedim de hız 128 değil hocam 64kbpsye düşüyormuş. Ve bu hızda da 3GBa kadar kullanmamıza izin veriyor. Galiba tarifeye bi ayar çektiler :)
Şimdi sen söyleyince baktım evet baya bi ayar gelmiş, ben hiç farketmiyorum ama hızı düşmüş demekki ve bildirimde yapmadılar.. Demekki 24 tl ye her yöne 1000 dk+1000 sms+2 GB internet ile avea ya geçme zamanım gelmiş, sağol hocam hatırlatma için. İşe bak nerden nereye nasip çıktı :)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
10₺ olan paketin detaylarına bakamadım sitede sorun var sanırım

dadas1820

Üye
Şimdi sen söyleyince baktım evet baya bi ayar gelmiş, ben hiç farketmiyorum ama hızı düşmüş demekki ve bildirimde yapmadılar.. Demekki 24 tl ye her yöne 1000 dk+1000 sms+2 GB internet ile avea ya geçme zamanım gelmiş, sağol hocam hatırlatma için. İşe bak nerden nereye nasip çıktı :)
Ne demek hocam rica ederim, iyi forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: d_mavi
d_mavi

d_mavi

Üye
lumia 525 var şuan altarnatif program yok malesef malum magaza sıkıntılı bide net yok güncellemede yapamadım , eskiden nokia n8 de izliyodum . sanırım sizin paket 64kbps , 10₺ olan 1Gb sınırsız 128kbps olması lazım .
Yok benim 14 TL'lik 250 MB, devamında 128 kbps hızındaydı, yukarda arkadaşın hatırlatmasıyla farkettimki evet 64'e düşürmüşler haziranda..

SHS

SHS

Üye

Bizim hız aynı o yeni gelenlere olmalı

d_mavi

d_mavi

Üye
Bizim hız aynı o yeni gelenlere olmalı
Valla yukarda dediğim gibi ben hızda bi değişiklik farketmedim ama dediğin gibiyse ki genelde öyle olur, devam ederim..

d_mavi

d_mavi

Üye
Yok sanırım bizimde düşmüş, 17 haziran 2014 diyor ve bu tarihe kadar abone olanların ise bir sonraki dönemde 3 GB olarak devam edecek diyor..

d_mavi

d_mavi

Üye
Eski kullanıcılarda hız aynıymış bugün mesaj geldi..