Yardım İnternet istiyorum su gibi olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
yaw bu vodafone cepnetle 240p video bile izlenmiyo.64kbps nedir yaw radyo yayını yapan kanalların baglantısı bile kat kat daha fazladır

phasan

phasan

Üye

mars259

mars259

Üye
turkcelim 866 kbs ile giriyom la uçuyo net

ulasoc

ulasoc

Üye
3g hızlı diyorlar ama hiç denemedim. 3G ile bağlan

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
hehe : ) wpye geçmeyle net isyan etti iyimiş :D

mustycan46

mustycan46

Üye
Arkadaşlar vodafone Eski sinirsiz tarifelerden kullaniyorum facebook what's app gibi program large için yeterli geliyor ama başka bir ise yaramiyor bu Interneti hizlandirmanin bir yolu yok mu aylik telsiz kullanim falan hepsi ne 13 tl vermiyorum o yuzden vazgecilmezim oldu yorumlarinizi bekliyorum .....

palpolisi

palpolisi

Üye
ben eski Pttcell kullanıcısı yim 250 mb bitince 128 kbps olarak devam ediyor. kardeşim yeni Pttcell aldı onunki bitince 64 kbps ile devam ediyor.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
ben eski Pttcell kullanıcısı yim 250 mb bitince 128 kbps olarak devam ediyor. kardeşim yeni Pttcell aldı onunki bitince 64 kbps ile devam ediyor.
download hızı ne kadar bnde vodafone 96 kbps var ilk yıllar arada 20kb / sn oluyodu uzun zamandır 15kb / sn nin ustune çıkmıyor. Aslında eskisi gibi olsa yeterli olur.

palpolisi

palpolisi

Üye
ben de Vodafone kullandım baktım olacak gibi değil ilk çıkınca Pttcell e geçtim konuşma mesaj da veriyordu üstelik internet te ilk 100 değil de 250 veriyordu faturalı diye korktum ilk önce şimdi memnun um. Vodafone bizim burada çekmiyordu doğru dürüst saat de 50 53 mb arasıy dı denemiştim Vodafone 40 mb sanırım denedim ama unuttum tam rakamı
ama şimdi Pttcell e geçmek pek mantıklı değil sanırım 64 kb çok çok yavaş

Üst Alt