Internet Explorer, bu Internet sitesini açamıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Webmaster

Webmaster

Üye
    Konu Sahibi
---Quote---
Internet Explorer, bu Internet sitesini açamıyor: Webmaster Forumu ( ) site com/. İşlem iptal edildi
---End Quote---
Böyle bir hata ile karşılaşıp çözen oldu mu?Biraz...


 

samassli

Üye
Yaw Arkadaşlar Bende de Aynı Bi Oyun Sitesş Var Ona girdiğim zaman öyle oluyorr kullanıcı adımı ve şifremi girdiğim an bu hatayı veriyor çözümünü bilen var mı
 
OHEN

OHEN

Üye
çözümü firefox sanırım... =(
 
Talented

Talented

Üye
Kesin çözüm Yolu için;
1-) İE nizi Internet Explorer 8 yükseltin.
2-) Internet Explorer'da HTTP hata iletileri kapatabilirsiniz. Bunun için;
Araçlar menüsünde, Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
Gelişmiş sekmesinde, Tarama bölümünde, ve sonra da Tamam'ı tıklatın HTTP hata iletileri göster onay kutusunu temizleyin. Tarayıcıyı kapatın.böylelikle hata ile karşılaşmazsınız.
Ama sizin ana sorununuz ziyaretçilerin bu hatayı alması ise kullandığınız scriptleri azaltmalısınız.Siteden kaynaklanan sorunları yazdım tabi bilgisayarınıza virüs bulaşmış ise bu hatayı almanızda olasıdır.öncelikle virüs programı ile sisteminizi taratın ve ie geçmişinizi silin.yine hata alıyorsanız o zaman yukarıdaki yöntemleri deneyin...

ALINTIDIR.
 

dorada59

Üye
yha arkadaşlar ben bişey indirirken beyaz kağıt gelio aç kaydet yazı tıklıom acıom abode flash player bise dio ondan sonra boş bi klasör gelio lütfen yardım edin
:hmmm:hmmm:hmmm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt