İnternet bağlantısı ve Hat kopukluğu..

Sponsorlu Bağlantılar

arslanseyda

arslanseyda

Üye
    Konu Sahibi
İnternet bağlantısı ve Hat kopukluğu..
N9 telefonum var. Çok seviyorum, ısrarla kullanmaya devam ediyorum ama sorunları bitmiyor. Operatör ile internet bağlantısı kurduğum zaman çok kısa bir süre sonra hem internet bağlantısı hem de hat bağlantısı kopuyor. Önceleri okul dağın başında olduğu için yapıyor sandım, hattımı taşıdım ancak yine aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum. Bu sorunu evde, dışarda okulda heryerde yaşamaya başladım. Ne zaman operatöre bağlanmak istesem aynı sorun, wifi bağlantısında olmuyor.. Sizce sorun ne olabilir? çözüm bulamazsam bir telefon daha gazbıma uğrayacak (: yazık olmasın, seviyorum telefonumu (:

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Sorun sim kartta veya sokettedir şayet sim kartı sürekli sök tak yaptıysanızda bu hatayı verebilir yani var olan şebekeyi keser
bu bendede oldu cihaza flash atınca düzeldi fakat sizde düzelmeye bilir
cihazın sim girişi zedelenmiş veya cihazın frekans kopukluguna uğramış olabilir

Meseleyi anlamak icin önce flash atın
Düzelmezse teknik servise baktırın

arslanseyda

arslanseyda

Üye
    Konu Sahibi
Sim kartı çıkarmıyorum hiç. Sadece internete bağlandığımda yaşıyorum, diğer zamanlarda hat kesilmesi olmuyor.
İlginçtir ki bugün wifi kopmaya başladı. Anlamadım bu durumu, telefonun bir sorununu şikayet edince başka sorun yaşamaya başladım (:

fastonlyrolling

Üye
nokia link i kontrol edin sürüm numarası 0.1.13+0m8 olmalı deilse sorunun sebebi budur

Üst Alt