İnterden Emreye tepki

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
İnterden Emreye tepki
İnter'den Emre'ye tepki!
Inter'den ayrılmak istediği yönündeki açıklamalarıyla İtalya'da tepkileri üzerine çeken Emre'ye yönetim tarafından para cezası verilmesi ve sezon sonunda futbolcuyla bağların koparılması bekleniyor.

Inter yönetiminin Emre'nin Türkiye'de yaptığı Inter'den ayrılmak istediği yönündeki açıklamaları üzerine futbolcuya ceza verecek. Inter yönetiminin futbolcuya 5 ila 50 bin Euro arasında para cezası vereceği belirtilirken, yıldız futbolcunun sakat olmamasına rağmen Milan maçının kadrosuna alınmaması da teknik heyetin futbolcuya tavrı olarak yorumlandı. İtalyan televizyonlarında yapılan yorumlarda yönetimin son dönemde futbolundan çok açıklamalarıyla gündeme gelen genç futbolcuyu gönderme kararı alabileceği ve kadroya almama yönündeki yaptırımın sürebileceği iddia edildi.

Şampiyonlar Ligi'nde oynanan çeyrek final ilk maçında AC Milan, Inter Milan'ı 2-0 yenmiş ve Emre Belözoğlu kadroda yer almamıştı. :nono: :nono:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaptığı açıklamalarla haketti bence....

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
interde ama kanında gs kanı akıyor..
her şey beklenir gs lı futbolculardan....hepsinin köküne kibrit suyu...

Quattro

Quattro

Üye
Eğri oturalım doğru konuşalım.Bence emre performansıyla inter de banko oynamayı hakediyo ama işte elin gavurları (hepsi türk düşmanı)ne anlar emrenin yeteneğinden.işte fatih terim örneği inzaghi denen adam(futbolcu demeye dilim varmıyor)göz göregöre penaltıyı dışarı attı ve fatih terim kovuldu. bunların hepsi böyle bence emre kendinin harcanacağın hissetti ve oynayacağı takıma gitmek istiyo sonuna kadarda haklı (bunlar benim görüşüm)....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Bazı konularda sana katılıyorum...

the_patriot

Üye
nihat gibi bir dünya yıldızı olamayacağını gururuna yediremiyor ve sürekli hem kulübüyle hem türk takımlarını polemiğe sokuyor. maksat gündemde olsun
emre kötü bir oyuncu değil ama italyada en az 100 tane emre var türkiyede olduğu gibi

cosmokramer

Üye
nihat'ın oynadığı takımın hedefleri ne, Emre'nin oynadığı takımın hedefleri ne....nihat küçük takımın büyük yıldızı olur anca...
o kadar yıldızsa niye real madrid falan farketmiyor bu parlak çocuğu...
yanlış anlaşılmasın nihat a saygım var ve futbolunu beğeniyor ve takdir ediyorum..
fakat iskocyali'nin mesajı bana bunları yazdırdı....
doğruya doğru...
nihat ta daha iyi olsaydı o da interde barça da real madrid de vs. oynardı...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Ama unutmayalımki Niahatta kendini buyuk takımalrda konusturuyor.Örnegin Fenerbahce veya diğer avrupa takımları

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nihatı chelsea istemedi mi???

Bu sezon sonunda anlaşmak için ama sakatlandı şansızlık diyelim....

Chelsea küçük takım sanırım...

Quattro

Quattro

Üye
Yapma iskoçyalı emre bu kadarda kötü değil .italyada ve türkiye de en az100 tane emre var demişsin.şimdi sen düşün bizim milli takımın orta sahasında emre yok yani nası olur ben düşünemiyorum.(bunu diğer oyuncuları kötülemek için söylemiyorum ama görünen köy kılavuz istemez.)top tekniği çok iyi olan bir futbolcu emre.Gelelim intere verona ona buna verilen şans emreye verilmiyo 80. dakkada oyuna giren adamdan ne beklersin ki?daha oyuna alışamadan maç bitiyo sonra emre kötü. :nono: geçelim bunları da emreye sahip çıkalım. ;;)

cosmokramer

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Apr 8 2005, 11:21 PM
Nihatı chelsea istemedi mi???

Bu sezon sonunda anlaşmak için ama sakatlandı şansızlık diyelim....

Chelsea küçük takım sanırım...
[post=26814]Quoted post[/post]​

hep öyle haberler çıkar anlaşıldı anlaşılacak sonra olmaz, vazgeçilir, sakatlık falan olur...
istedi istedi de ne derece ciddi istedi...
kim bilebilir....
önemli olan imzayı atmak, formayı giymek....
o beni istedi şu beni istedi ile olmuyor bu işler...
ki umarım nihat ta istediği takıma gider, tekrar belirtiyim, nihatını oyununu seviyorum, başarılı olmasını da istiyorum...
yanlış anlaşılma olmasın....
yazdıklarım Emre'ye için yazılanlara karşıydı...
yani Emre Nihat kıyaslaması yapıyorsan takımlarını da bir karşılaştır demek istedim..!!

the_patriot

Üye
arkadaş futboldan anlamıyor açıkçası s.a.ç.m.a.l.a.m.ı.ş
dünya kamooyu nihatı ronaldoyla karşılaştırırken cahil adamlar ortalıkta kendi kendine konuşuyor
thalesin kendi okulu için bir sözü vardı
"geometri bilmeyen giremez"
anlayana sivrsinek saz anlamayana davul zurna az

the_patriot

Üye
bu topicte ne işin var arkadaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt