Intel ilk harici grafik kartı için teaser yayınladı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Intel ilk harici grafik kartı için teaser yayınladı
Intel'in yeni harici grafik kartı için bilgiler gelmeye devam ediyor.

Intel ilk harici grafici kartını 2020 yılında sunmayı planlıyor. Intel'in oyun piyasasını hedef aldığı yeni harici grafik kartı için twitter üzerinden teaser video yayınladı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Intel'in yayınladığı yeni grafik kartı teaser videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Mesut Aktaş

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
İntel ekrantımı aman uzak dursun benden laptopta var 2.ci olarak illallah dedirtiyor :ehe

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
İntel ekrantımı aman uzak dursun benden laptopta var 2.ci olarak illallah dedirtiyor :ehe

Bende de 2 ekran kartı var. Windows sürücü konusunda çok sıkıntı yaşattı. Ubuntu kurdum sadece Intel aktif kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yok. Bizdeki ile bu tanıtılacak olanın alakası yok olmaması lazım yani :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Tümleşik değil onunla hiç alakası bile yoktur, bence eğer edindiği bilgiler ile Intel o doğrultuda bir ekran kartı yaparsa piyasaya bir ayar bile verebilecek kapasiteye sahip ama bakalım neler olur. :)

Buğra

Buğra

Admin
Ben bundan bir cacık olacağını sanmıyorum ortada ATI ve NVIDIA varken üçüncü firmaya gerek yok :kop2:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Radeondan intele geçen Raja nin işi eğer fiyat olarak da iyi olursa nvidia ve radeona rakip olabilir

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt