instant sis yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sis

Üye
    Konu Sahibi
instant sis yardım
instant sis programında ****** istedi bende ****** programıyla buldum hatta ******im 4323 di sonra şifreyi ekrana yazdım karşımda
4323
4323 gibi bi yazı çıktı ve yine olmadı bilen varsa nolur :'( :help:

Zero

Zero

Üye
Programın patch'li versiyonuda mevcut.. ******'le sorun yaşıyorsanız diğer versiyonu indirin..

symbianboy

Üye
ben onuda yaptım olmadı imei yi yazıyorum bulamıyo şifreyi bu olmucak galiba

sis

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Zero@Oct 20 2005, 10:49 PM
Programın patch'li versiyonuda mevcut.. ******'le sorun yaşıyorsanız diğer versiyonu indirin..
[post=195554]Quoted post[/post]​

ben her ikisini de indirdim her ikisini de denedim ama yine de aynı sorunu yaşadım. Ya nolur yardım lütfen ya sinir oldum bu programa :off:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Allah allah , ilk çıktığından beri sorunsuz kullanıyorum 7610'da :wacko:

xrz

Üye
arkadaşlar şöyle anlatıyım ilk başta patch dosyasını yükleyin register bölümünden bi kod sallayı size bi kod verecektir o kodu bi yare yazın sonra da trial olanı yükleyin sonra da o yazdığınız kod var ya hıh işte onu da bunun register olan yerine yazın yani patch dosyasını ****** gibi yapmışlar ama söyliyim doğru düzgün çalışmıyo skyforce yi göder diyom erecorderi gönderiyo

CrAzY_ErCaNN

Üye
Valla ben yukledım regıster felan sormuyoda sorun bu programın ne ıse yaradıgı sanırsam bu program uygulama felan yolluyoda ben gonder dedıgımde bılmem ne cıkıyor tamam dıyorum olmuoo yardım edersenız sevınırım.

corolla-wrc

Üye

bu linkteki ****** we programla halledebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt