Instagram Yakın Arkadaş Listesi

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Fotoğraf paylaşma platformu olarak yayın hayatına başlayan fakat daha sonrasında Facebook tarafından satın alınan Instagram uygulaması bildiğiniz üzere günümüzde yüz milyonlarca kişi tarafından kullanılan oldukça popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. İnsanların birbiri ile görsel, sesli veya yazılı olarak iletişim kurabildiği platformlardan bir tanesi olan Instagram her geçen gün gelen yeni güncellemeler ile kullanıcılara daha fazla özellik sunmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda kullanıma sunulan ve kısa sürede birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanan Instagram yakın arkadaşlar özelliği sayesinde kullanıcılar kendisine yakın gördükleri kişileri Instagram yakın arkadaş listesine alarak hikayelerini sadece onlar ile paylaşabiliyor. Ayrıca yakın arkadaş listesinde yapmış olduğunuz paylaşımlar diğer üyeler tarafından da görülebiliyor.

Yani siz birilerini yakın arkadaş listesine eklerseniz ve hikayelerinizi yakın arkadaş listeniz ile paylaşırsanız diğer kişiler sizin onları yakın arkadaş listesine eklediğinizi görebiliyor. Bu yazımda sizlere Instagram yakın arkadaşlar listesi nasıl oluşturulur kısaca onu anlatacağım. Öncelikle telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulamasını açın. Sonrasında kendi profil sayfanıza gelin ve sağ tarafta yer alan açılır menüye tıklayın. Aşağıdaki gibi bir menü karşınıza gelecektir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Buradan "Yakın Arkadaşlar" sekmesine tıklayın. Ardından aşağıdaki gibi bütün arkadaşlarınızın yer aldığı bir listeyi göreceksiniz. Burada sevdiğiniz arkadaşlarınızı listeye ekleyebilir veya yan tarafta yer alan kaldır butonuna basarak listeden çıkarabilirsiniz. Sonrasında herhangi bir hikaye paylaşırken alt kısımda yer alan yakın arkadaşlar butonuna basarak o listedeki kişiler ile hikaye paylaşabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt