Chat Instagram Gizli Hesap Gösteren Uygulama - Gerçek mi? Yoksa Hikaye mi? | ANDROID

Sponsorlu Bağlantılar

Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
    Konu Sahibi
Instagram Gizli Hesap Gösteren Uygulama - Gerçek mi? Yoksa Hikaye mi? | ANDROID
Bu Videomuzda Sizlere LİLİ yani İNSTAGRAM GİZLİ HESAP PROFİL GÖRME Uygulamasının çalışma mantığından bahsedeceğim.
Detaylar videoda:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
  • Beğenmedim
Tepkiler: BLasTeaR, bveo1990 ve ismailsevinc

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
6 dk konuşuyor bir şey anlamadım
programı denesemde çalıştıramayacağımı anladım
çöp

• Kahkaha
  • Beğenmedim
Tepkiler: MAERKEK, fatihmenteş ve Tek Bilgin
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin
xxxlman80

xxxlman80

Üye
Program çalışıyor. İspatı çok basit kullandığınız hesap gizli değilse gizli yapın. Sonra yeni bir Instagram hesabı açın. Eski hesabınıza giriş yapın arka planda açık kalsın sonra bu uygulama ile yeni hesabınızdan giriş yapın,ana hesabınıza ulaşmaya çalışın ve ne oluyor görün

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Program çalışıyor. İspatı çok basit kullandığınız hesap gizli değilse gizli yapın. Sonra yeni bir Instagram hesabı açın. Eski hesabınıza giriş yapın arka planda açık kalsın sonra bu uygulama ile yeni hesabınızdan giriş yapın,ana hesabınıza ulaşmaya çalışın ve ne oluyor görün
niye öyle bir şey yapayım ki
kendi hesaplarım arasında takipçilik falanmı yapıcam

• Kahkaha
  • Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, Silinen Üye 777448, MAERKEK ve 1 kişi daha
xxxlman80

xxxlman80

Üye
Programın çalıştığından emin olmak için

• Beğen
Tepkiler: kelimece

cenkan06

Üye
Programi kullandim sadece bu lili apk kullanan hesaplarin ve arkadaslarinin instagramini gercekten gosteriyor ancak İNSTAGRAM SİFRENİZİ CALİYORLAR sizin haberiniz yokken girip tanimadiginiz kisileri takip kastirip sizin uzerinizden para kazaniyorlar ispatlidir

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Programi kullandim sadece bu lili apk kullanan hesaplarin ve arkadaslarinin instagramini gercekten gosteriyor ancak İNSTAGRAM SİFRENİZİ CALİYORLAR sizin haberiniz yokken girip tanimadiginiz kisileri takip kastirip sizin uzerinizden para kazaniyorlar ispatlidir
:hmmm

Son düzenleme:
sublieutenant

sublieutenant

Üye
bu programlar çalışıyor. çalışma şekli de bu programa giren kullanıcıların hesapları kaydedilip hesap üzerindeki kişinin takipçilerinin hesaplarına erişip bunları web metni olarak kaydediliyor. yani instagram harici bi platform üzerinden gösteriliyor. Ama adamların sizin hesabınızla hiç uğraşma niyetleri bile olmaz merak etmeyin :D adamların tek derdi para çünkü :D adam napsın sizin bin ikibin takipçili hesabınızı.. program adı postegro, indirmek isteyene...

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve fatihmenteş
omen632

omen632

Üye
Çalışmıyor internet bağlantısı yok diyor

Üst Alt