İpucu Insider Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Insider Güncelleme
dün gelen insider güncellemesinde fark ettinizmi bilmiyorum ancak çok güzel bir şey oldu size şöyle paylaşım yapayım
güncellemeden sonra ekran gözüken üst kısımdaki kısayolların hepsi kapalı ve aktif olamdığı gözüküyor rengi koyu halde

bu kısımda bluetoothe açtım ve koyu rengli olan ksıımda bluetooth un açık oldugu için açık renge geçiyor

diğer kısımlarında deneme yapmadım ancak çok güzel olmuş bu özleliği güncelleme ile live tiile de pil göstergeisnin pil miktarına göre gösterme özelliğide gelmiş buda çok güzel olmuş (pil zayıfsa kırmızı sarı yeşil gibi renkler otomotik oluyor) ancak benim şuan bir sorun yaşadım ve o sorun halen devam ediyor flashı açınca ilk açılıyor daha sonra hata vererek kapanıyor tekrar sizde nasıl acaba bu arada

insider da tek bir eksik kaldı galiba kısayollara tıklıyarak direk wifi açma kapama belki ilerdi güncellemelerde onuda yaparlarsa süper olur birde bu ekipten işlemci performansını gösteren bir programda bekliyoruz üreticiye ulaşıp iletmek gerekiyor aslında bu ekip yaparsa güzel olur bence

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: luckysleven

narnia16

narnia16

Üye
Adamlar utanmasalar kısa yolları sisteme gömecekler :) Bir dd live tile renginin bataryaya göre değişmesi daha önceden de vardı :)

respection123

Üye
Güncelleme ile güzel olmus :sirit:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
Adamlar utanmasalar kısa yolları sisteme gömecekler :) Bir dd live tile renginin bataryaya göre değişmesi daha önceden de vardı :)
haberim yoktu benim dikkat etmemişim olsun bilmeyenler varsa bilgilenmiş olurlar tekrar

Son düzenleme:
papakudioflu

papakudioflu

Admin
GDR3 guncellemesinde verilecek yeni apilere göre güncellenince daha da güzel olacaktır.

katil_197

katil_197

Üye
SİZ ONU NASIL EKLEDİNİZ WİFİ FELAN Bİ ANLATIN

• Beğen
Tepkiler: PureFood
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Gayet kullanışlı olmuş, artık ayarlara hızlı erişimi kullanmama gerek yok sanırım. :)

PureFood

PureFood

Üye
yav insider arka plan listesinde var ama o yüzden kaldırdım :D

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Güncellemeyi yaptım ama fark etmemiştim :tşk:

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
PureFood

PureFood

Üye
yazından birşey anlaşılmıyor

diyorum ki, insider arka plan görevleri bölümünde gözüküyor. Yani güzel uygulama olsa da şarja ekstra yük bindiriyor. Sadece kısayollar için bu uygulamayı kullanmaya gerek yok bence. Ha engellenirse o ayrı.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
diyorum ki, insider arka plan görevleri bölümünde gözüküyor. Yani güzel uygulama olsa da şarja ekstra yük bindiriyor. Sadece kısayollar için bu uygulamayı kullanmaya gerek yok bence. Ha engellenirse o ayrı.
ilk olarak insider engellene biliyor en azından bende öyle gösteriyor ama denemedim hiç ikinci olarak sarjı çok fazla etkiliyecegini düşünmüyorum zaten normalde 2 gün sarjım gidiyor benim için o kadar sorun degil birde sarjı ne kadar yersede yesin ya bana 1 gün gitse yeter akıllı telefon alıyoruz özelliklerini kullanamayoruz

Üst Alt