İnsanlık şemsiyesi...insanlık ölmemiş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
İnsanlık şemsiyesi...insanlık ölmemiş

İnsanlık şemsiyesi

İstanbul’da Dolapdere Caddesi’nde önceki gece yaşanan bir trafik kazası, ‘Öldü, kalmadı’ denilen ‘insanlığın’ her şeye rağmen hálá ayakta olduğunu gözler önüne serdi.

Yolun karşısına geçmek isteyen Eyüp Gündüz’e, ayağını kaldırımdan aşağı attıktan sonra kimliği belirlenemeyen bir sürücü, plakası alınamayan otomobiliyle çarparak kaçtı. Yağmurla ıslanan caddede yatan genç ambulans beklerken, başında toplanan vatandaşlar sakinleştirme çabasındaydı. ‘Bacaklarım ağrıyor. Ne olur yardım edin. Donuyorum’ diye çığlıklar atan Gündüz’ü polislerle birlikte önce yüzüstü çevirdiler. Ardından elleri ıslanmasın diye altına gazeteler koydular. Kazaya tanık olan gençlerden biri de şemsiyesini açarak, yerde acılar içinde kıvranan Eyüp Gündüz’ün üşümesini önlemeye çalıştı. Ta ki yerde yatan yaralıyı hastaneye kaldıran ambulans gelene kadar...

abuvice ;)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Haberlerde izledim adamın acı yakarışları herkesi etkiledi.

cllgr

cllgr

Üye
evet insanlık ölmemeli,bugün ona,yarın bize.yarın ne olacagımız belli degil,bunun gibi güzel olaylar cogalmalı. ;;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by cllgr@Nov 5 2005, 11:31 PM
evet insanlık ölmemeli,bugün ona,yarın bize.yarın ne olacagımız belli degil,bunun gibi güzel olaylar cogalmalı. ;;)
[post=204799]Quoted post[/post]​
Haklısın yarın bizim başımıza gelmiyeceğini bilemeyiz.. Güzel bi davranış kutluyorum ;;) ama olması gerekende bu ....

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Bende izledim o haberi o kadar hastane var ambulans gecikmeleri sürekli oluyor devlet buna el koymuyor işte ambulans 5 - 10 daha gecikse belki bir insan daha ölcek bu kadar ucuz muyuz ?? :off:

ibonline

ibonline

Üye
ahh istanbul ahhh ne bicim memleket cadde tekme tokat girsen orali olan bile olmaz adam cadde ortasında silahıyla ateş etse kimse ne yapıyor bile demez
artık bir son olsa keşke ama umut sıfır

keano

Üye
bence carpip kacanin yaptigi hayvanlik bu guzel arkadasin yaptigi insanligi 0'liyo. 50% yani... hic yoktan iyidir derim ama. ah $u hayvanlar olmasa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt