Haber ingilizce uygulamaları Türkçeye çevirme programı yardımcı olun

Sponsorlu Bağlantılar

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
ingilizce uygulamaları Türkçeye çevirme programı yardımcı olun
Arkadaşlar ingilizce uygulamaları veya apk larını türkçeye dönüştürebileceğim bi uygulama verirmisiniz İngilizcem biraz kötü de şimdiden yardım eden herkese teşekkürler...

Karavelaa

Üye
Arkadaşlar ingilizce uygulamaları veya apk larını türkçeye dönüştürebileceğim bi uygulama verirmisiniz İngilizcem biraz kötü de şimdiden yardım eden herkese teşekkürler...
Bildiğim kadarı ile öyle bir uygulama yok kendi ingilizceni veya Translate kullanarak kendin çevirmen gerekiyor. ;)

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğim kadarı ile öyle bir uygulama yok kendi ingilizceni veya Translate kullanarak kendin çevirmen gerekiyor. ;)
yinede saol ama sanki bir yerde görmüştüm böyle bi program ama şuan bulamadım çok aradım ama bulamadım peki diyelim böyle bi uygulama yok çoğu forum sitelerinde görüyorum uygulama ingilizceydi filan ben türkçeye dönüştürdüm onlar nasıl böyle bişey yapıyor pc den filan mı ?
arkadaşlar ne olur bilen biri varsa yardımcı olsun yaa

hikmet366

hikmet366

Üye
Teşekkürler denicem k. bakmassan sana bir soru daha soracağım benim tel android java desteği yok nasıl açarım jar uzantılı dosyaları bi program filan verebilirmisin bi pro bulmuştum da hata verdi.

bilmiyorum işim olmadı java ile

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
tmm Teşekkürler yardımların için

bklbbu

Üye
yinede saol ama sanki bir yerde görmüştüm böyle bi program ama şuan bulamadım çok aradım ama bulamadım peki diyelim böyle bi uygulama yok çoğu forum sitelerinde görüyorum uygulama ingilizceydi filan ben türkçeye dönüştürdüm onlar nasıl böyle bişey yapıyor pc den filan mı ?
arkadaşlar ne olur bilen biri varsa yardımcı olsun yaa
Apk editor pro kullaniyorum memnunum birçok işlevi mevcut

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
SHS

SHS

Üye
Bilgisayardan daha kolay

H0lligan

Üye
sanirim otomatik sistem ariyorsun :hmmm eger aradigin buysa neyazikki yok ama forumda uygulama cevirisi yapan arkadaslar var bende yapiyorumda suanlik bir paylasimim yok forumda bu konuda pc deki sorunlari halledeyim baslicam bazi paylasimlara :eller: ozaman bana verirsin yapabildigim kadar ceviririm yada suan ceviren arkadaslara mesaj at :good: aradigin oto ceviri degilsede kendin pc uzerinden cogu islemi yapabilirsin yukarda arkadasin verdigin linkdeki sekilde telden de sinirli bikac islemi yapabilirsin ornegin netinler string de ise apk editor kullanabilirsin buyuk oranla yapar string harici bu xml deyse yine apk editor kullanabilirsin tabi stringe oranla daha cok hata alma ihtimalin var yada xml harici dosyada ise ornegin .txt dosyasinda ise droid edit forumda arat bulursun apk sini droid editle ede editliyip dosyayi aldigin yere atarsin ve imzalamak icin de lucky patcher ile bos yama yapabilirsin veyahutta yine forumda turkcelestirme konularinda bulabilecegin multi tools ie yaparsin imzalamayi :good:

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
tmm çok teşekkür ederim herkese yardımlarından dolayı :)

• Beğen
Tepkiler: bklbbu

bklbbu

Üye
bi ara indirmiştim ama kullanamadım mesâla ingilizce uygulamaları nasıl türkçeye çevirebilirim
Soyle iki tane apk editor var full program indir sitesinden indir turkece zaten acilinca sec uygulamayi full edit de tmmdir yani kullanimi basit

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
007wolverine

007wolverine

Üye
Google çeviri XML dosyalarini cevirebikiyor. Oto çeviri anlamında sadece o var ama ne kadar türkçe olur orasi belli değil.

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
tmm Teşekkürler bütün emeği geçenlere :)

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

devrimsel

Üye
Hocam buyrun android telefondan ceviri yapabilceginiz bir uygulama anlatim ve dosyanin linki oldugu icin youtube linki atiyorum:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
umarim isinize yarar.

• Beğen
Tepkiler: maardinlifurkan
leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
Hocam buyrun android telefondan ceviri yapabilceginiz bir uygulama anlatim ve dosyanin linki oldugu icin youtube linki atiyorum:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
umarim isinize yarar.
eyvallah sağol :)

Üst Alt