İngiliz ekibi Colin Kazım'ı istiyor

 • 7 Kasım 2010
 • 376 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Ashley Young'la yollarını ayırmaya hazırlanan Aston Villa, yıldız oyuncunun yerini Kazım'la doldurmayı planlıyor


  Bu sezon Premier Lig'de beklentileri karşılayamayan Aston Villa, sezon başında yıldız oyuncusu James Milner'ı Manchester City'ye satmıştı. Villa'nın bir diğer önemli ismi Ashley Young'la da yollarını ayırması bekleniyor.

  İngiliz ekibi, önerdiği yeni sözleşmeyi kabul etmeyen genç oyuncuyu ocak ayında satmayı planlıyor. Aston Villa'nın patronu Gerard Houllier, Young'ın yerini dolduracak ismi de buldu; Kazım...

  Houllier'nin milli futbolcuyu uzun süredir takip ettiği, dün akşamki Eskişehirspor maçına da bu oyuncu için scout gönerdiği öğrenildi.
  Kiralamayı planlıyorlar
  Transfere fazla para harcamak istemeyen Aston Villa yönetimi, Fenerbahçe'de yeteri kadar forma şansı bulamayan Kazım'ı ocak ayında kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor.

  İngiliz ekibi, disiplinsiz davranışları nedeniyle defalarca kadro dışı kalan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan milli oyuncuya Fenerbahçe'nin yeni sözleşme önermeyeceğini umuyor.

  Böylece sezonun ikinci yarısında kiralık olarak kadrolarına katacakları Kazım'ı, haziran ayında bedelsiz olarak transfer etme şansına sahip olacaklar. Aston Villa'nın pazarlama müdürü Ravinder Masih, önceki gün Fenerbahçe Genel Müdürü Serkan Acar'ı ziyaret etmişti.
   


  Yazan: tragedie
 2. anında satılmalı bence fener ve kazımda karlı çıkar
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/02/2019 - 09:35