Ingiliz Bilim Insanları Dünya Dışı Yaşamın Kanıtını "yüzde 95" Buldu

 • 20 Eylül 2013
 • 845 Okunma
 • 8 Cevap

 1. Bir grup İngiliz bilim insanı uzayın derinliklerinden topladıkları bazı tuhaf partiküllerin, Dünya dışı canlı varlıkların kanıtı olduğunu açıkladı.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Uzmanların stratosferin 27 kilometre derinine gönderdiği balon üzerinde küçük biyolojik organizmalarla döndü.

  Ekibin üyelerinden Profesör Milton Wainwright, Independent'a yaptığı açıklamada bu organizmaların dünya kaynaklı olmadığına "yüzde 95 emin" olduğunu söyledi.

  Wainwright, "Bilimin elindeki tüm bilgiler bize bunların uzaydan geldiğini söylüyor. Bu canlıların bu kadar yükseğe çıkmasının başka bir yolu yok. Fizik bilgimiz bize bunların yukarıdan aşağı geldiğini gösteriyor" dedi.
   


  Yazan: haydaravısyon
  neonxx, AHMED... ve Pikkaccu bunu beğendi.
 2. Gelsin o da gelsin
  ---
  Haber için teşekkürler :)
   
 3. rıca ederim
   
 4. biz uzaya adam gönderince bilimsel araştırma oluyor onlar gönderince istila oluyor ne biçim iş anlamadım :ehe
   
  neonxx ve AHMED... bunu beğendi.
 5. yakinda yasar ordada insan ve hic sasirmam teknoloji cok acayip bi yere geldi 10 20 sene sonrasini dusunemiyom ama asil beni korkutan millet bunlari yaparken biz hala boyle mi kalacaz ?
   
 6. adamlar bakteri felan buluyor dünya dışı yaşam felan diyorlar :D dünya dışı bu şekilde bakteri her neyse bu tür canlılar elbette vardır . bize akıllı bir tür varmı onu söyle sen ve canlısını bulup getirsinler sonra haber yapsınlar :D
   
 7. uzayda bakterimi var?
   
 8. partiküllerin içinde yani türkçe konuşuyoruz anlamayacak kadar türkçesi muallim bir kişilik mi sordu bu soruyu bana ? nağme yapmanın anlamı varmı gardaş :-D
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 08:29