İnanın pişman olmayacaksınıZ C5-03 v21.0.03 mÜkemmEL CFW

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
İnanın pişman olmayacaksınıZ C5-03 v21.0.03 mÜkemmEL CFW
böyle bi cfw buldum attım ve süper oldu tel yalnız tek sıkıntım türkçe olmayısı NFE ile bi kaç kez denedim türkçeye çevirmek için fakat yazılım türkçe görünsede flash attığımda yine dil eskisi gibi oluyor eski dilleri silipo sadece türkçe kalsın seceneğini seçtiğime rağmen BE V21.0.03 SÜRÜMÜNE uyguun CFW dir inanın telefon mükemmel ötesi bişey oldu linkide bu Türkçeleştirmek için ne yapMALIYIM ? ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜLER...
Wangsang1104 ve Navigasyon bar güncelleştirme ile manhtu Belle ile C5-03 için CFW v21.0.003

Büyük değişiklikler

Bu FW Vietnam dili yok bir
Vietnam ve el yazısı seçilen yazma dili Vietnamca zaman iyi çalışmaz özellikler ekledik
Diğer uygulamalar normalde kullandığınız
resim farklı olabilir Uluslararası.
Phoenix 2011 sürümünü kullanarak
önce Flash bellek kartına dizin veri, yamalar, özel, resousce, sys, sistem sil
yanıp 4mat makine sonra * # 7370 # gerekir Not: - RealPlayer nedeniyle, bu yüzden başarısız yatay ekranı gördüğünüzde, Geri yeniden olmayacak - etkin yazılı dil seçimi Vietnamca zaman el yazısı modunda çalışmıyor

CFW hem indirin

Bu Amca manhtu güncelleştirmeleri tarafından yazılır:

Değişim

yeni app ek:
Otomatik yükleme
BTSwich
Kilit
UIDView
Ücretsiz unrar
jbaktaskmanager1.41 Vi
Y-Browser
NetworkSwich
basit sakinleştirici etkisi
sütun pil Simge
Icon arka plan
ve en önemlisi Navibar Belle

Flash için Amca manhtu karışması sizin rofs2 aşağı bu sadece tap2unlock yapar rofs2
LinkRofs2:
Not:
sonra Şekil manhtu yılında hs uzatmak için sizin ve aşağı bilgisayarınızı yeniden başlatmanız c/private/10202be9 dosyayı seçin ve hs tsunami güzel kopya okPaches NHE önce flaş kartı çıkartınihtiyacınız resimdeki gibi Tema: görevine Hindistan sayesinde cesaret vericiydi erken FW kutusuna PDAVIET NHE içinde Amca manhtu manhtu yapılan yeni aşçı spot zaman büyük bir CFW randevu verdiler ederim ^ ^

Symbian Modder

Üye
güzelmiş :oke:

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
yok mu bana türkçe dil ekleme konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş NFE ile ekldim fakat olmadı lütfen arkadaşlar süper bi cfw öle uda ekle sil çıkar falan filan yok direk phonex ile direk flash atıyosunuz öle zor bi yanıda yok cidden üstünde çalışmak istiyorum

----------Eklendi @ 19:47:07 ---------- Yazıldı @ 19:45:20 ----------

nette bunu buldum fakat işe yaramıyor başka bi yol var mı dil ekelemenin

[h=1] [/h]

Thіѕ NFE v0.2 kullanarak bir dil dosyası nasıl aktarılacağı ile ilgili kısa bir öğretici
1 . Nokia editörü sonra ön uygulama rυn ԁ іѕрƖау "açık dosyası" tıklayın
Tam boy için resme tıklayın

2. Dosya rofs2 seçin

4. Araç-Dil Müdürü tıklayın

5. SEKME İthalat / İhracat Diller seçeneğini seçin

6. Gο PC saklanır dil

7. Dil otomatik Çıkarılan olacaktır.

8. Ѕο, repack / rofs2 bir dosya içine dosya mengepack Rebuild Eğer

9 - Bir bardak sıcak çay ile repack sürecini bekleyin ....

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
hiç kimse yok mu ya gösterim 48 cevap iki sömürü forumu mu burası yok mu yardım edecek biri...

vedatvedat

vedatvedat

Üye
ROFS2+Language+Tool programı ile denedin mi bir de onu dene

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
dostum o program CFW içinden dil alıyo bana eklemek için bi yöntem lazım

gulmez75

Üye
bu cfw yi 4 gündür bende kullanıyorum,çok güzel bişi yalnız sankı telefonomun şarjı çabuk bıtmeye başladı gıbı

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
İlk flaşlardan sonra telefonun şarjı etkilenebilir. 1 hafta düzenli kullanılırsa şarjı düzeliyor. Herkes CFW yüklediği gibi herşeyin mükemmel olmasını bekliyor, ancak öyle değil. Biraz zaman gerekiyor.

vedatvedat

vedatvedat

Üye
Ben yüklüyorum ama telefon açılmıyor kaç defa denedim olmadı

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
ya şu işten anlayan biri türkçe dilini ekleyebilirmi şuna bizde yolumuzu bulalım artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt