Inactive Topicler

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun sure aktif olmayan topicler kilitlensin mi?

• Kullanılan toplam oy
    1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Inactive Topicler
Arkadaslar, suresi gecmis ve 30 gunden fazla bir sure icinde mesaj alinmamis olan topiclerin kapanmasini tavsiye ediyorum. Boylece konu hortlatma gibi bir sorun kalmayacaktir ortada.
Yorumunuzu ve oyunuzu bekliyorum.

ibonline

ibonline

Üye
kardeş söylediğini mantıklı buluyorum eski topiclerin kitlenmesini bende sen kadar istiyorum

Anti-Zero

Üye
bencede kapatılmalı...

BAKIN BiR FAKE NİCK DAHA...

Shadowman07

Shadowman07

Üye
arkadaşlar buna ancak yönetim karar verebilir zaten yönetici arkadaşlarımız gereksiz topicleri kapatıyorlar.. bunun için uzun bi çalışma içerisindeler..

buradan bakabilirsiniz :: Tıkla!! ::

serdar06288

serdar06288

Üye
bencede kapansın aynı konular 2 3 günde bir hortlamasının bir anlamı yok

Shadowman07

Shadowman07

Üye
beyler zaten kapatılması için uğraşılıyor.. boşuna polemiğe girmeyelim..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar böyle birşey olmaz ve olamaz kesinlikle..!!!

Çünkü mesela yeni bir üye geldi ve bir konu arıyor arama yaptı diyelim çıktı aradığı konu mart ayında arkadaş bu konuya mesaj atarak sorununu dile getirebilir... Dolayısıyla silinmesi veya hepsinin tek tek kilitlenmesi söz Konusu olamaz... ;)

Ayrıca böyle birşey hiçbir forumda yoktur dikkatinizi çekerim..

Sanırım gerekçelerimi anladınız.. ;)

BeRoNaYk

Üye
mesela 6 ay önceki konu silindi diyelim...

diyelimki benim 500 mesajım var..fakat bunlardan 100 tanesi 6 ay önceki mesajlar..o mesajlar silinince benim mesaj sayım düşermi??? :P

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet düşer.. ;)

slayer

Üye
paylaşım bölümünde,, link ölünce konu kapatılırsa iyi olur. dimi??? quitac hala gelmedimi???

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bence kapansa iyi olurdu ama olmuyomuş vede van ın dedikleride mantıklı bence ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
quitac maalesef hala yok.. :(

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Ben topicler silinsin demedim "kapansin" "kilitlensin" dedim. Ve Van, yaniliyorsun, ben cok forum gordum belirli bir sure active olmadigindan kapatilan topiclerle dolu. Kapatilan diyorum, silinen degil.
6 ay onceki konunun, hortlatilmasi ne kadar dogrudur bilemiyorum! Sirf yeni gelen uyeler de yazabilsin, yardim alabilsin diye 2 senelik forumlar canlimi tutulacak yani? Ilginc... Yenisini acabilirler bence ve o zaman da eskisi silinir...

tsubasa

tsubasa

Üye
illaki bişey yapılacaksa ben silinmesinden yanayım,yeni katılan biri aynı konuda bi sorusu vardır ancak o başlıkta sorusunun cevabı yoktur,yeni bi konu açmaktansa bence o konudan sorması daha iyidir,konu kilitlenirse sorusunu soramaz tekrar bi başlık açmak zorunda kalır...
ayrıca konu 6 aylık olsun bence hortlatılmasında bi sakıncada yok,kime ne zararı var birileri bilgi almaya çalışıyorsa...

teenwolfx

Üye
ben evet olarak oy kullandım van arkadaşımızın dediğide doğru ama kaç kişi formda arama yapıyor ki adam ilgili bölüme gidip yeni bir kou açarak sorununu paylaşıyor buda düşünülürse silinmesi yada kapatılması mantıklı olmaz mı????

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar zaten kilitlenecek olduktan sonra forumda durmasının bir anlamı yoktur..

Bize göre kilitlemek=silmek.. ;)

Ayrıca sitede atılan toplam mesaj sayısada düşecektir böyle bir durumda bunuda Negative onaylamaz.. ;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Bende Van'a katılıyorum..ben mesela bir konu lazım forumda aratıp buluyorum..bulamazsam sonra yeni topik açıyorum..ayrıca yeni gelen üyeler siteye girdiginde eski topiklere bakabilmeliler... ;)

Caine

Caine

Üye
yönetimin işine karışmam ne yaparlarsa yapsınlar :DD

_GiTaRisT_

Üye
en iyisini Caine kardeşim söyledi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt