Öneri IMEI ACIL, galaxy core

yami0064

Üye
    Konu Sahibi
arkdaslar konuyi buraya actm ama blmiyoem.nereye acacagim galaxy core telefonum imeisi ithalat yoluyla garanti diyor model turunde nokia 3120 yaziyor klon imei mi ? oyle olsa ithalat yolu demez
 
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
klon imei bir sorun yapmaz sadece 3g kullanamazsın
 

yami0064

Üye
    Konu Sahibi
3g kullaniyorum ama ithalat garanti yasa yani nasil .nokia cikiyor
nokia 3120 3g var samsung galaxy dede var ipten falan takilmaz herhalde
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt