İmdaaattTema yükleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shadyboi

Üye
    Konu Sahibi
İmdaaattTema yükleyemiyorum
Telefonumu servise yolladım 7610un son wersiyonunu yüklediler.Ama telefona tema yüklemeye çalışıyorum olmuyo:Şu hatayı weriyo;"telefondaki uygulama yükleyicisi,yüklenmeye çalışılan uygulamanın dosya biçimini desteklemiyor"Bu ne ya???Serwise gitmeden önce yüklediğim temaları yüklemeye çalışıyorum aynı hatayı weriyo ne yapmalıyım??Nolur yarım edinn :'( Yine serwis yolumu gözüktü yoksa??? :'( :'(

hasisa

hasisa

Üye
evet.hemen geri götür bence

__Midas__

__Midas__

Üye
başka çaren yok gibi...

karizma

karizma

Üye
Bencede en mantıklısı servise geri götür

vormound

Üye
.sis uzantılı yukluyosundur ınsallah... :D

Shadyboi

Üye
    Konu Sahibi
Sis uzantılıları yüklüyorum ama sorunu çözdüm...Telefonu kablosuyla bilgisayara bağlayınca temalar yüklenmiyo ama sis. uzantılılar yükleniyo....Ama bluetoothtan pcsuiteylr eşleştirmeden telefona yollayınca mesaj olarak alıyorum we application installer takır takır yüklüyo anlamadım gitti...Bide benim d500e war onunda kapağını yukarı kaydırınca büyük boyutlu mp3 alıyo ama kapağı kapalı durumdaykenen fazla 2.8 mblik dosyaları alıyo.Harbiden ilginç durum ikiside.Ama 7610 kabloyla nie yüklemesinki?Acaba telefonu bozupdamı yolladılar diye geçiyo içimden...!!! :P

hasisa

hasisa

Üye
yinede servise götürmeni tavsiye ederim

the_judge_of_Night

Üye
Shadyboi arkadaşım bende telefonuma son sürümünü yüklettim
sanırım koruma yapılmış...
Bazı dosyaları yüklüyo

enginkoprulu

Üye
versıon uyumsuzlugu var telefonunda genel anlamda yenı surum bı yazılım yuklendıgınde bu problem ortadan kalkıyor arkadasım merak eılcek bı sorundegıl sadece yapmam gerekekn yazdılarından anladıgıma gore daha once servıce gondermıssın telını oradakı arkdaslar dusuk versıon yada farkılı versıon bı surum yuklemıstırler sen en ıyısı gonder bır kere daha servıse kesın sorun ortadan kalkıcaktırr saygı ve sevgılerım... efe ıletısım ve elektronık ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Nasıl bazı dosyaları yüklüyor.???

enigma

enigma

Üye
son sürümde satın alsınlar diye bir kısıtlama koymasınlar. yada servis giderlerin kurtulmak için bir kısıtlama koymuşlardır ama sen yinede servise götür ve bir danış.

Rahmi

Rahmi

Üye
Benim 6670 de aynı hatayı veriyor. usb kabloyla sis dosyaların hiçbirini yükleyemiyorum. Dosya yöneticisi ile E sürücüsüne atıp ordan yükleme yapıyorum. Telefonu aldığımdan beri hiç servise götürmedim ve versiyon yükseltmedim.
Şu anki versiyonum
V 4.0437.4
15-09-04
RH-67
Yeni çıkan versiyonlarla arasında ne fark var acaba telde.?

epobaba

Üye
kablola tel.deki herhangi bir klasöre at..10'dan sonra herhangi bir dosya yöneticisinden attıınn yere gel we yükle.......sorun çözüldü mü??????*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt