ImageBot 4.0.1 Download


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
Tanıtım:
; Mozilla Firefox İnternet Tarayıcınız için yapılmış bir eklentidir.
; çoğumuzun devamlı işinin düştüğü resim barındırma sitesine resim yüklemek için kullanacağınız basit bir eklentidir.
Bu eklenti ile; bilgisayarınızda bulunan veya herhangi bir web sitesinde gezerken gördüğünüz resmin üzerinde sağ tıklayarak “Upload Image” yani Resmi Yükle diyerek, ImageShack ve Photobucket resim sitelerine yükleyip, resmin linkini, önizleme linkini, forumlarda kullanılabilecek linkini gibi çeşitli amaçlar için bu site tarafından üretilen linkleri anında alabilirsiniz.
Yüklediğiniz resimlerinize isterseniz arşiv şeklinde yeniden ulaşabilirsiniz.
Arşivinizdeki resmin üzerinde sağ tıklayarak copy (kopyala) komutu ile resmin linkine ulaşabilir, yeniden kullanmış olursunuz.
Araçlar menüsündeki bölümündeki Float komutu ile açılacak penceredeki araç ile yüklediğiniz resimlerin isimlerini, linklerini, ImageShack sitesindeki durumlarını (aktif olup, olmadıklarını) görebilirsiniz.
İsterseniz bu pencerede yeni resim de yükleyebilirsiniz.
Mozilla Firefox 1.5 ile 3.0 arasındaki tüm versiyonlara uyumludur.
Firefox Eklentilerinin Kurulması :
Programı innDir linkine tıkladığınızda gelen ekranda tarayıcınızın menü kısmının altında çıkan sarı uyarı çubuğuna tıklayıp “Bu Siteye İzin Ver” seçeneğini seçmeniz halinde Firefox eklenti yükleme/kurma penceresi gelecektir.
Bu pencerede “Kur” butonundaki sayan süre bitince bu tuşa basıp kurulmasını sağlayabilirsiniz.
Eklentiyi Kaldırmak ve Güncellemek :
Tarayıcınızın üst menülerinden Araçlar menüsünün altındaki Eklentiler kısmına tıkladığınızda açılan Eklenti Kurma / Kaldırma / Güncelleme penceresinde kaldırmak istediğiniz eklentiyi bulup üzerinde sağ tıklayıp “Kaldır” diyebilir veya üzerine bir kez tıklayıp bu pencerenin alt kısmında bulunan “Kaldır” tuşuna basarak kaldırabilir veya “Güncelle”
butonu ile pencerede bulunan tüm eklentilerin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.
Versiyon Yenilikleri :
Firefox 3.0 desteği eklenmiş.
Photobucket resim sitesine de resim eklenebilmesi sağlanmış.
Sürüm : 4.0.1
Boyut : 57 Kb
Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : jAgx

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt