I'll Quit LoL

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
I'll Quit LoL

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve Emrgncy

Akıncı

Akıncı

Üye
rivenjiful konu açmış mesaj yazan yok :oley :ehe

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
CABBAR

CABBAR

Üye
:ah

doctorrr

doctorrr

Üye
Ben de başlamayı düşünüyorum lol'a çok methettiler özendim. Yükledim şimdi...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Amerika'da profesyonel lol oyuncular atlet kabul ediliyor artık.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Amerika'da profesyonel lol oyuncular atlet kabul ediliyor artık.

Artık çok fazla yaygınlaşan elektronik sporlar, müsabakalar, MOBA oyunlar Amerika hükümeti tarafından resmen tanınma yolunda ilk adım atıldı.
League of Legends oyuncularının teşvikleri ile amerikan hükümetinin resmi LoL takımı kuruldu. Oyuncular Milli takım olarak anılacak ve bunun yanında hükümetin belirlediği bir miktar milli atlet maaşını bile alacak.
Bunun yanında artık amerikadaki lol oyuncuları, profesyonel yada amatör, oyuncu sayılacak. Sokakda basketbol oynayan adam gibi.
Riot Games’in e-spor menajeri Nick Allen’in yaptığı açıklamalara göre Amerika hükümeti, League of Legends profesyonellerine sporcu vizesi dağıtmaya başladı. Elektronik spor sektörü için gerçekten önemli bir gelişme.
Umuyoruz diğer elektronik sporlar için de bu bir adım olmuş olur bunun yanında diğer ülke hükümetlerinin de ilgilerini çeker.

[video=youtube;4Vy2zT47yLk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4Vy2zT47yLk[/video]

doctorrr

doctorrr

Üye
Abi biraz bahsetsene şundan ya. Hiç bi şey anlamadım yeminleğ. Olayı nedir

- - - Eklendi - - -

Artık çok fazla yaygınlaşan elektronik sporlar, müsabakalar, MOBA oyunlar Amerika hükümeti tarafından resmen tanınma yolunda ilk adım atıldı.
League of Legends oyuncularının teşvikleri ile amerikan hükümetinin resmi LoL takımı kuruldu. Oyuncular Milli takım olarak anılacak ve bunun yanında hükümetin belirlediği bir miktar milli atlet maaşını bile alacak.
Bunun yanında artık amerikadaki lol oyuncuları, profesyonel yada amatör, oyuncu sayılacak. Sokakda basketbol oynayan adam gibi.
Riot Games’in e-spor menajeri Nick Allen’in yaptığı açıklamalara göre Amerika hükümeti, League of Legends profesyonellerine sporcu vizesi dağıtmaya başladı. Elektronik spor sektörü için gerçekten önemli bir gelişme.
Umuyoruz diğer elektronik sporlar için de bu bir adım olmuş olur bunun yanında diğer ülke hükümetlerinin de ilgilerini çeker.

[video=youtube;4Vy2zT47yLk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4Vy2zT47yLk[/video]
Yuh!

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
LoL gibi oyunlar hiçbir zaman ilgimi çekmedi. :hmmm Euro Truck 2 oynayın daha güzel. :ehe Çonki çok tatlıyımmm...

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Neyinden bahseyim yahu :D

- - - Eklendi - - -

League of Legends konusu var oraya anlamadıklarını sor cevaplarız :D online oyunlar bölümünde

Haluk.

Haluk.

Üye
Ben ets2 oynuyorum :)

doctorrr

doctorrr

Üye
Neyinden bahseyim yahu :D

- - - Eklendi - - -

League of Legends konusu var oraya anlamadıklarını sor cevaplarız :D online oyunlar bölümünde
world of warcraft gibi bi şey heralde

- - - Eklendi - - -

yau bu ne indiriyo bitmedi

Üst Alt