İlk imza Kemalden

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hekizceli

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe’de iç transfer görüşmeleri başladı ve ilk imza Kemal'den geldi.
Sakatlıklardan bir türlü yakasını kurtaramayan Kemal, Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Kemal Aslan, 30 Ocak 2003 yılında 2.5 senelik sözleşmeye imza atmıştı. Teknik direktör Daum’dan da bu konuda görüş alan Başkan Aziz Yıldırım, transfer komitesinde yer alan Ali Yıldırım, Murat Özaydınlı, Mahmut Uslu ve İlhan Ekşioğlu’na, öncelikle Kemal’in işinin bitirilmesi talimatını vermişti. Yıldırım’ın talimatıyla harekete geçen yöneticiler, milli oyuncuyla aralıklı olarak birkaç kez masaya oturmuş ve anlaşmaya varmayı başarmıştı.
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
kemalin imzaalaması iyi oldu takım için....
 
  • Beğen
Tepkiler: TAMER TURK

hekizceli

Üye
    Konu Sahibi
yo kabi odama o takımda yer yok
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
genç adam her zaman yararlıdır....
 

hekizceli

Üye
    Konu Sahibi
skat adam neye yara abi habire sakatlık takımd azaten yaşlı adam yok bence yaramaz abi abi
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
adamın sakatlandığı pozisyonda hakem faul bile vermemişti yaw...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt