ilk görüşte aşka inanırmısın?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pelın_

Konu Sahibi

Uruloki

Uruloki

Üye
evet diyorum ve geçiyorum

pelın_

Konu Sahibi
bencede ewet

Uruloki

Uruloki

Üye
çünkü öyle birşey var bir bakıyorsın gözlerine için bir hoş oluyor ve diyorsun ki sürekli ben o gözlere bakmalıyım filan o derece yapabilir insanı ilk görüşte aşk

pelın_

Konu Sahibi
sankı daha once olmus gıbı konutun:D

Uruloki

Uruloki

Üye
demek ki olmuş yani bu çıkıyor burdan yalnız hala kavuşabilmiş değilim

pelın_

Konu Sahibi
allah kavuştursun nedıyım:D

Uruloki

Uruloki

Üye
inş demekle yetiniyorum

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Evet

phasan

phasan

Üye
Evet ben çok inanırım

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
aşk deıl hoslantıdır (:

'Enver'

'Enver'

Üye
evet :)

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
evet:ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ne cok evet dedınz :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
İlk görüşte ask olmaz olsa olsa,ilk gördüğün de için gıcıklanır.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

pelın_

Konu Sahibi
ama sonucta bışıyler BAşlıyo dımı:D

maxirabit

maxirabit

Üye
Başlaması hemen olmuyor,alışma süreci tanıma süreci falan sonra ileriki dönemlerde aşk'a dönebilir tabi orasıda bilinmez sonrasında nefrette edilebiliyor.
İlk görüşte aşk olsaydı sokakta gördüklerimin hepsiyle aşk yaşamış sayılırdım ozaman,öylede olmiyacağına göre,zamanla olur...

pelın_

Konu Sahibi
sımdı herkesede alıcı gozle bakmıyosunkı kımse bılemz kıme nasıl asık olcanı aslında dedıgınde dogru ama bu ıs bence bayaa zahmetlı bışıy ama ıil goruste ask varmı dersen ewet var ama bılene:)

maxirabit

maxirabit

Üye
sımdı herkesede alıcı gozle bakmıyosunkı kımse bılemz kıme nasıl asık olcanı aslında dedıgınde dogru ama bu ıs bence bayaa zahmetlı bışıy ama ıil goruste ask varmı dersen ewet var ama bılene:)
Zamanla o konu da tecrübelerin olduysa başından geçtiyse adımlarını daha sağlam atarsın.
Sonuçta daha 12 yaşın da değilsin ki ilk okul aşkın'ı görüp evlenmeyi düşünesin.
Alıcı gözle değilde düşünerek adım atıyorum,sonra bastığın yer çürük olursa,Tek ayağın çukar da kalabiliyor:)

• Beğen
Tepkiler: pelın_

pelın_

Konu Sahibi

Zamanla o konu da tecrübelerin olduysa başından geçtiyse adımlarını daha sağlam atarsın.
Sonuçta daha 12 yaşın da değilsin ki ilk okul aşkın'ı görüp evlenmeyi düşünesin.
Alıcı gözle değilde düşünerek adım atıyorum,sonra bastığın yer çürük olursa,Tek ayağın çukar da kalabiliyor:)
haklısın ama işte sen erkek oldugun ıcın bızım gıbı dusunemıyosun suna eminimkı butun kızlar ılk aşklarını unutamazlar busun bıgun hıç beklemedıgın anda ılk sewdıgın kısı karsında al ıste sana yıne ılk goruste ask bıda fırladı yanı bole işte:D BU ISLER SAKAT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt