ilk dersten atılma okuyun kopun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
ilk dersten atılma okuyun kopun
ya arkadaşlar ben uludağ üniversitesi bilgisayar prog. bölümünde okuyorum
derse ilk gidiyorum bayan bir hoca girdi.
neyse dersin ismini söyleyip adını söyledi. Ve sonra eline bir kalem aldı.Şöyle sordu sınıfa bu elimdeki ne gençler dedi tabi ki bütün sınıf kalem diye bağırdı. sonra hoca hayır bu elimdeki sandalye dedi. tabi ilk dersim çıkıntılık yapıp dikkat çekcem ya ordan ben söyledim şöyle "hocam o elinizdeki sandalyeyse oturun " dedim onu dememle zaten bütün sınıf koptu ve sonrasıda başlıktaki gibi belkide daha fazla olabilir galiba o dersten geçemicem :'(

ibonline

ibonline

Üye
ne yapmışsın sen be kardeş böyle cvp mı olur
kadım haklı acayipsin be bıre
muhahaha :kop: :lol2:

iceboy

iceboy

Üye
Zuhahaha. E dogru demissin de sanirim sandalye olmadigini farketti kadin ki seni kapi disari etmis. Zuhahhahaha. Mrk etme, gecersin...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
hocanın ki salak bi giriş olmuş, kabul et ama seninki de öyle olmuş.. ;)

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by iceboy@Oct 16 2005, 01:56 AM
Zuhahaha. E dogru demissin de sanirim sandalye olmadigini farketti kadin ki seni kapi disari etmis. Zuhahhahaha. Mrk etme, gecersin...
[post=192076]Quoted post[/post]​

inş geçerin be ii espiriydi ama karşımdaki bi hoca olduğunu unutmuşum bir anda bilirsiniz aklınıza bir espiri geldimi içinizde tutmak zordur :D

Quattro

Quattro

Üye
zuahaha :D :D

Lafı güzel yapıştırmışsın 10 üzerinden 10... ;;)

Caine

Caine

Üye
yaw o lafla sen literatüre geçersin beee. hoca o dersden geçirmese ne olur :DD

FrontmaN

FrontmaN

Üye
kendi ipini çekmişsin :)

teenwolfx

Üye
üniversiteyi lise gibi sanmayın arkadaşlar walla ömür billah geçirmezler. ağzınla kuş tutsan geçemezsin çünkü hocanın karizmayı sıfıra indirmişsin.

Haberci

Haberci

Üye
Sanırım en az bir dönem boyunca o hacanın dersinde ne sen ne hoca ne de öğrenciler bu espiriyi unutamıyacaksınız :)
Sen de inşallah bu espiriden dolayı o dersten çakmazsın :) Ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gerekiyor...Akıllı olmak lazım :nono:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
ilk dersin heyecanına verelim artık haberci abisi :)

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by teenwolfx@Oct 16 2005, 06:57 AM
üniversiteyi lise gibi sanmayın arkadaşlar walla ömür billah geçirmezler. ağzınla kuş tutsan geçemezsin çünkü hocanın karizmayı sıfıra indirmişsin.
[post=192167]Quoted post[/post]​

deme yaww yandık desene :'( :'(

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yaw sen olayı aşmışsın zaten hoca geçirse nolur geçirmese ne olur bence beni bidaha bozmasın diye seni geçirip kurtulur senden :DD

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 16 2005, 10:22 AM
yaw sen olayı aşmışsın zaten hoca geçirse nolur geçirmese ne olur bence beni bidaha bozmasın diye seni geçirip kurtulur senden :DD
[post=192202]Quoted post[/post]​

doğru diosun arkadaşım geçirir kurtulur bide sınıfta 3 seneden beri geçemeyen biri war olunla muhabbet edioz kesin 2 sene burdasın dio :'(

climax

Üye
bence çok zekice bi cevap..her şeye değer... :D

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Originally posted by sebofb090@Oct 16 2005, 01:44 AM
ya arkadaşlar ben uludağ üniversitesi bilgisayar prog. bölümünde okuyorum
derse ilk gidiyorum bayan bir hoca girdi.
neyse dersin ismini söyleyip adını söyledi. Ve sonra eline bir kalem aldı.Şöyle sordu sınıfa bu elimdeki ne gençler dedi tabi ki bütün sınıf kalem diye bağırdı. sonra hoca hayır bu elimdeki sandalye dedi. tabi ilk dersim çıkıntılık yapıp dikkat çekcem ya ordan ben söyledim şöyle "hocam o elinizdeki sandalyeyse oturun " dedim onu dememle zaten bütün sınıf koptu ve sonrasıda başlıktaki gibi belkide daha fazla olabilir galiba o dersten geçemicem :'(
[post=192071]Quoted post[/post]​
oyle yanıta boyle cevap olur :kop:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
sandalyeyse otur ustune haa :lol2: :lol2: dua ette hoca emeklı olsun yoksa senın okul bıtmez birader :kop: :kop:

AntiTuk

Üye
kuzen senden beklenir böle bişe ama hocayla tartışma konusunda üstüme tanımam açıkcası bende size anlataım bi hikaye:

Bizim ingilizce derslerine giren bayan bi hoca war ona hertürlü laf sokmayı çok ii beceririm doğrusu bigün öle bişe olduki akıllara zarar derste ayağa kalkaım dedim (bizim sıralarda tek kişilik ve bu sıralar aşırı dengesiz her an düşmeye meğilli duruolar) kalkmamla sıranın düşmesi bir oldu ve kadın bana aynen
"olum bu sıralar insanların oturması için yapılmıl senin gibi 4 ayaklılar için deil"
dedi bende fazla düşünmeden hocaya
"siz o yüzden mi sandalyeye oturuosunuz hocam?"
dedim :D bundan sonra sınıf koptu tabii,ardından hoca lafı kıvırmaya falan çalıştı bende
"heeehhheeeee ondan bir kilo"
dedim geldi yanıma
"çık çabuk dışarı"
dedi bende
"amann allahım yapmaın hocam ölüyorum senin dersin için"
dedim
"laf yapma çık"
dedi bende
"çok meraklıydım ya senin dersine"
dedim çıkarkende arkamdan geliodu ben çıktım kapıyı çarptım suratına neyse gittik müdür yardımcısına,,,yardımcı hocaya
"tamam siz çıkın hocam ben halletcem"
dedi bana ne oldu die sordu anlattım bana ne desee beğenirsiniz???adam aynen şunu dedi:
"tamam oğlum seni anlıorum hocanı biraz alttan al :D çık şimdi git kantine benden bi çay iç"
dedi :D

biraz uzun ama bende paylaşaım dedim...

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeLmIrA@Oct 16 2005, 11:58 AM
sandalyeyse otur ustune haa :lol2: :lol2: dua ette hoca emeklı olsun yoksa senın okul bıtmez birader :kop: :kop:
[post=192266]Quoted post[/post]​

böyle söylemeyin arkadaşlar dur salı günü dersi var bir demet çiçek koyim bari masasına :D

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
benimde war böle bi tane :
din hocası yeni bir cep telefonu almıstı gelen gecene gosterıo ama sıvrı zekalı kadın telefonun sesını derse gırmeden kısmayı akıl edememıs dersın ortasında telefona mj geldı...arkadan bir ses (benım tabi)
---aha vahiy geldi :kop: :kop: :kop: :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...