İlk 100'de Sadece Fenerbahçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hawarist

Üye
    Konu Sahibi
İlk 100'de Sadece Fenerbahçe
Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) ''Dünyanın En İyi Futbol Takımları'' eylül ayı değerlendirmesinde, ilk 100'e giren tek Türk takımı Fenerbahçe oldu.

IFFHS'nin, dünyada futbolda ileri gitmiş ülkelerdeki spor yazarları ve otoritelerin oylarıyla belirlediği, kulüplerin ulusal ve uluslararası organizasyonlarda oynadığı maçlar baz alınarak yapılan değerlendirmede 1 Ekim 2011 ile 30 Eylül 2012 tarihleri arasındaki son bir yıllık süreyi kapsayan rapor açıklandı.

Değerlendirmede, bir önceki aya göre 6 basamak yükselen Fenerbahçe, 147,5 puanla, 56. sırada yer aldı.

haltie

haltie

Üye
Böyle sıralama mi olur arkadaş ya ne kadar sacma :D fenerli arkadaşlar böyle tepki veriyordu önceden :D beşiktas yıllarca o listede tekti ilk 200 deydi rakipler :ehe

Ne zaman 5 takımımız o listede yer alırsa o zaman kendimizi biraz iyi yerlerde görelim suan çok kotuyuz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ne yaptıkta bu kadar yükselmisiz . :D

haltie

haltie

Üye
Ben söyleyeyim ali türkiye kupası, türkiye ikinciliği vaslui maçında elemeniz uefa gruplarına kalmanız

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Vay be bunlar bu kadar etki mi etmiş :D

haltie

haltie

Üye
Ne etki edecek ali başkanın hapiste kalma suresimi:D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Besiktasin şike süreci etkilemiş olabilir . :D

haltie

haltie

Üye
Alakayi sen kur Ali işte dediginle ne alakası varsa artık :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Senin dediğinin alakası neyse benim ki de o :D

haltie

haltie

Üye
Ben neyin alakali olduğunu söyledim yukarida alakasız olanda bi altındaki mesajdi Ali :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İyi de bende diyorum ki ufak şeylerdi bizim yaptiklarimiz . Çok fazla yükselmişiz diyorum . Şaşırdım diyorum ... :D

haltie

haltie

Üye
Işte turnuvada olman etkiliyor gs sizi geçecek zaten uefaya kalırsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt