İlic topun ağzında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
İlic topun ağzında

Başkan Canaydın ve Gürsoy dün Teknik Direktör Eric Gerets ile bir araya gelerek, durum değerlendirmesi de yaptı. Yönetimin devre arasında takım içinde büyük bir operasyona gitmeye hazırlandığı iddia edildi. İlic'in bekleneni verememesi durumunda ara transferde gönderilmesi ve yerine yeni bir yabancının alınması gündeme geldi. Gerets'in hazırlayacağı rapor doğrultusunda operasyonun gerçekleştirileceği öğrenildi. Bu arada yönetimin, UEFA Kupası'nda gruplara kalıp, yaklaşık 5 milyon dolarlık naklen yayın geliri elde etme hayali suya düştü.

AntiTuk

Üye
ya bu adama yok öle yok böle dediler üstüne üstük o kadar para verdiler hani nerde 10 kişi oynasak daha ii walla :eksi:

anduil_10

Üye
Originally posted by hüseyin@Oct 1 2005, 08:32 PM
ya bu adama yok öle yok böle dediler üstüne üstük o kadar para verdiler hani nerde 10 kişi oynasak daha ii walla :eksi:
[post=182712]Quoted post[/post]​

ewet :bravo:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İlk maçta gol atınca kimse böle demiyordu. ;)

ilker

Üye
bence bu ve marek gereksiz bunlar bizi eksik oynatıorr mareki tromsö ve sivas maçında stadda seyrettim bu kadar kolpa adam olmaz...
umarım kolpa hakaret sayılmaz sayılıosa silem hemen...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
3 hafta filan guzel gitti
iyi isler yapiosu saha icinde
daha sonra kayboldu gitti
ama takimda ilici istemiyor bence

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Oct 1 2005, 11:03 PM
İlk maçta gol atınca kimse böle demiyordu. ;)
[post=182878]Quoted post[/post]​

öle yaw..millet dedi süper trasnfer falan diolardı ilk hafta ne oldu söndü

Caine

Caine

Üye
adam çok soğuk kanlı ve bildiğim kadarıyla takımda tek muhabbet edip konuştuğu adam stephan tomas :( yaw böyle olur mu? bu adam sirp millli takjımında harikalar yaratıyor yaaa :vur: allah sonunu hayır etsin ne diyim, çözemedim gitti

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Paraya göre köfte demek mantıklı olur bu adam için.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bence Alex'den daha iyi (!) denieln bu adama verilen paraya yazık :eksi:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
yaw benim anlamadığım şey adam milli takımda coşuyo ama gs de bişe yapamıyo acaba bi sorun mu var :wacko:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gs'li arkadaşlar el deyince çok konuşuyorlar burda neden pek yorum yapmadılar anlamadım.. :vur:

wincih

Üye
iliç i bilmem ama marek heinz bence iyi bir transfer ama uyum sorunu yaşıyor olabilir keza ilk tromso maçında zeminde soldan yaptığı bindirmeler mükemmeldi ki zaten o maçta doğru düzgün izleyebildim bende bana sorarsanız en gereksiz transfer fb nin zafer biryolu alması :)

MaxiMilliano

Üye
Alırken şöyle bir demeç vardı. "Bu adam iyi olmasa Partizanın kaptanlığını neden yapsın?" Peki Partizanın iyi olduğunu kim söylüyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...