Iliç Galatasarayda...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Iliç Galatasarayda...
Iliç Galatasaray'da...

Galatasaray, Sırbistan-Karadağ takımlarından FC Partizan'ın kaptanı Sasa Ilic'i transfer etti.
Transfer görüşmeleri için Sırbistan-Karadağ'da bulunan kulüp sportif direktörü Bülent Tulun, FC Partizan ve Sasa Ilic'le her konuda anlaşmaya vardıklarını, ardından da 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.
Ilic'in, Teknik Direktör Eric Gerets'in istediği isimlerden biri olduğunu ve bu transferi bitirdiklerini belirten Tulun, Sırp oyuncunun yarın Hollanda'da süren kamp çalışmalarına katılacağını ifade etti.

ILIC KİMDİR?

Kaptanı olduğu FC Partizan ve Sırbistan-Karadağ Milli Takımı'nda orta sahada görev yapan Sasa Ilic, 28 yaşında ve 1.78 metre boyunda. Futbol hayatına FC Partizan'da başlayan Ilic, 7 sezon formasını giydiği takımından 2003-2004 sezonun ortasında İspanya'nın Celta Vigo takımına transfer olmasına karşın, forma giydiği 13 maçta beklenen performansı veremeyince geçtiğimiz sezonun başında yeniden kulübüne döndü.
Ilic, bir orta saha oyuncusu olmasına karşın geride kalan sezonda forma giydiği 22 maçta 16 gole imza atmasını bildi.

onur_poy

Üye
Ben galatasaraya yararlı olacağını sanıyorum ben bir maçını izlemiştim onda tam bir 10 numara özellikleri var sanırım gs sonunda aradığı 10 numarayı buldu :D

iliç galatasaraya 'ilaç'gibi gelecek bir futbolcu inşallah bunu sonuda riberiye benzemez gs de uzun yıllar top oynar

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
bir futbolcu koca bir takımı nasıl kurtarabilirki, ama inşallah yararlı olur

delimakina

Üye
resmen geldimi bu adam

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by delimakina35@Jul 8 2005, 04:50 PM
resmen geldimi bu adam
[post=105870]Quoted post[/post]​

bütün kanallar doğruladığına göre gelmiştir herhalde

delimakina

Üye
televizyonu açamıyorum ev tasıdık dünyayla 2.3 gün ilişki kestik peki bu adam nasıl biri maradona gibi diyorlar

schweppes

Üye
Originally posted by delimakina35@Jul 8 2005, 04:53 PM
televizyonu açamıyorum ev tasıdık dünyayla 2.3 gün ilişki kestik peki bu adam nasıl biri maradona gibi diyorlar
[post=105872]Quoted post[/post]​
ev için kolay gelsin yardım lazım mı :)
ama ne olur hemen abartmayın gelen adamı :D
bir görelim

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
beğenmediğiniz conqeicao dan iyi değil bence

delimakina

Üye
ben abartmıyorum süpersupor flas maradona baslığı vermiş ondan dedim +tesekkürler

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
çok iyi olsaydı zaten bjk gs ye bırakmazdı, bizde orta sahaya oyuncu arıyoruz çünkü

schweppes

Üye
rica ederim
denizli güzel şehirdir
kızı tozu horozu
çok güzeldir gerçekten seveceksin

delimakina

Üye
yanlıs şuda var antalya finikeden tasındık bu denizliye

_KadirşinaS_

Üye
Yaa gittiler yine aynı şeyi yaptılar. Bi dünya yıldız ismi sayıp taraftarın kafasını bulandırdılar sonra gidip kimsenin bilmediği bi adamı aldılar. Umarım takıma faydalı olur... :'(

delimakina

Üye
sende haklısın be kardes

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jul 8 2005, 08:04 PM
Yaa gittiler yine aynı şeyi yaptılar. Bi dünya yıldız ismi sayıp taraftarın kafasını bulandırdılar sonra gidip kimsenin bilmediği bi adamı aldılar. Umarım takıma faydalı olur... :'(
[post=106045]Quoted post[/post]​

Doğru söze denir :D

Yorum yok...... :lol2: :lol2:

valmont2

Üye
onemli olan yıldız olması degilki? sadece yıldız futbolcuyla olsaydı r.madrid, chelsea, milan, vs.. bu tip takımlar hep liglerinde ve avrupa kupalarında basarılı olurlardı.. mesela 2 sezon once sampiyonlar ligi finali monaco-porto arasında oynandı.. bu sene uefa s.lizbon-cska m. takımları arasında oynandı.. onemli olan takım olarak bir butunluk sağlamak..

_KadirşinaS_

Üye
;;) :oke2:

valmont2

Üye
Originally posted by the_patriot@Jul 8 2005, 05:00 PM
çok iyi olsaydı zaten bjk gs ye bırakmazdı, bizde orta sahaya oyuncu arıyoruz çünkü
[post=105883]Quoted post[/post]​
ne alaksı var kardes onunla şimdi? bjk istedigi her futbolcuyu alamaz.. kovaceviçten belli oldu..

wincih

Üye
yahu benim anlamadığım figo vieri insua gibi büyük isimler geçti listelerinden sonra kalkıp iliç ne ise anlaştılar kızıyorum ya insanları umutlandırmasınlar o zaman
. umarım hayırlı olur gs için :)

_KadirşinaS_

Üye
Ya arkadaşım niye kızıyon GS ye. Bilmiyon mu bu yapılan canaydın'ın transfer politikası. Bak istersen şunu bi oku ne demek istediğimi anlarsın
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=11083

Lütfen forum kurallarını okuyunuz. Kişileri eleştirirken Hakaret etmek, Argo kelimeler kullanmak yasaktır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt