İlginç bir dava

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
İlginç bir dava
Anelka'nın eli vatandaşı da yaktı
Anelka'nın nizami olmayan el golü Diyarbakırlı vatandaşı da yaktı.

Anelka'nın nizami olmayan golüyle Fenerbahçe’nin 4-2 kazandığı Konyaspor karşılaşması, spor gündeminin ilk sırasına otururken, bir sporseverin zengin olma hayallerini de yıktı. Diyarbakır’ın Çermik İlçesi’nde mobilya imalatçılığı yapan Mehmetşah Demiroğlu, Spor Toto’da beraberlik oynadığı Konyaspor - Fenerbahçe maçı nedeniyle 298 bin 390 YTL büyük ikramiye veren Spor Toto’da 15’i kaçırdığını söyledi.

‘İlk kez yaklaştım’
14’te kaldığı için 996 YTL ikramiye alacağını kaydeden Demiroğlu, yıllardan bu yana Spor Toto oynadığını ve ilk kez büyük ikramiyeyi kazanmaya çok yaklaştığını kaydederek, “Anelka hem beni hem de Konyaspor’u yaktı. Elle golü atmasa ve maç beraberlikle sonuçlansa, 300 bin YTL kazanacaktım. Konyaspor gibi benim de hakkım yendi. Yasal yollara başvuracağım” diye konuştu.

05 Ekim 2005 13:22

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Hakkını araması çok iyi ama mahkeme' ye başvurursa büyük ihtimalle mahkeme olumsuz karar verir.

cepix

cepix

Üye
:) Yazık ya

judge1903

Üye
Doğru biüyik ihtimalle bi şey kazanamaz hatta dava masrafları avukat parası falan derken bi sürü para kaybeder...

mavizeybek

mavizeybek

Üye
puahhhahah adamlara bak yaw adamlar ihtimaller üzerine dava açıyorlar ne biliyosunuz ki belki fener daha da hırslanacak belkide 5 gol atacak (olma olasılığı çok düşük ama ihtimal dahilinde bir milyar da bir olsa bile :DD ) ne bileyim adam kendini ele güle rezil etmiş durduk yere :DD :haha:

slayer

Üye
:lol2: :lol2: ne adamlar var yaa

ozzzy

ozzzy

Üye
walla adamlar harbiden kendini rezil etmiş ben olsam susardım iddaaymış totoymuş hepsinden uzak dururdum :nono:

_GiTaRisT_

Üye
az parada değil yani..yeni okudum bu haberi..

cllgr

cllgr

Üye
olmaz öyle şey maçın sonucunu neye göre tayin edecek hakim.öyele olsaymış böyle olsaymışla olurmu hiç.hakim kesin sonuclara bakar.boşuna ugraşır bence.halanın bıyıkları olsa amcan olurdu gibi boş iş bunlar.

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Yasal olarak böyle böyle bi davayı kazanması mümkün diil zaten :)

ibonline

ibonline

Üye
millet artık kacırmış

useless84

Üye
kaybetmeyi haketmis sen fenere beraberlik oynarsan olacagı budur canıma degsin :lol2:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
delirmiş bunlar

AntiTuk

Üye
sonuçta bişe kazanamaz bence çünkü dielim o gol iptal olsa bile arkasından 3 tane daha geldi maç 3-2 bitecekti
laf olsun die konuşmuş bence :eksi:

Caine

Caine

Üye
yaw bu ülkede meşhur olmak kadar kolay bişey yok haaa. gündemi takip et arkasından bir yalanda veyatta bir boş lafda sen çıkıp salla oluyorsun meşşşşğurrrrrr :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...