İlğinç bi durum


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar mrb herzmn maxicepe girdigimde en az 20 kişi olurdu sımdı 4 kısı war
:(


 
helper007

helper007

Üye
Evet az kişi var.
 
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
üye sayısının ölçümü o anda kaç kişi varsa onu yansıttığı için öle eskiden 15 dk olarak ölçülüyordu fakat sitemizde artan giriş problerini önlemek amacıyla bu sisteme geçilmiştir saygılar .....
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Eskiden gece bile minimum 20 civarı oluyordu çünkü 15 dk'lık periyotta gösteriyordu.. Fakat şuanda o dakika içerisinde girenleri gösteriyor... Yani gündüz vakitleri dk da 70 kişi demek eğer 15 dk olsa 250-300 kişi demek.. ;)
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Zaten orada yazıyor : Siteyi Yormamak Amacıyla Anlık Hâle Getirilmiştir.
 
Caine

Caine

Üye
ben gene burdayım 4 saat uyudum yeter :DD bu uygulama gayet iyi olmuş cidden
 
SANCAR

SANCAR

Üye
belki de gerçekten online üye sayısı azalmıştır :dontknow:
 
cepix

cepix

Üye
    Konu Sahibi
Zannetmıorum ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt