ilginç 1 şekil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
ilginç 1 şekil

Yukardaki üçgenin içerisinde ne yazıyor?

Eğer siz de bu yazıyı "bir taşla iki kuş vurmak" şeklinde okuyorsanız beyninizin sağ bölümü sol bölümünün yanında pasif kalıyor demektir.
Oysa yukarıda "bir taşla iki kuş kuş vurmak" yazıyor. Kalıplaşmış bilgiler beyninizin sol bölümünü harakete geçiriyor. Dikkat, yanılsamaya itiliyorsunuz...! :wacko:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
eğer bu yanılma oluyorsa.. söyleyeyim bu testten solaklar geçer.. çünki solklarda beynin sağ lobu daha gelişmiştir... ben baktığım gibi ikitane kuş olduğunu gördüm..

valmont2

Üye
ilginç bir bilgi..

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw bundan eminmisiniz ben orada iki kuş olduğunu ilk bakışta gördüm (zaten görünmeyecek kadar ufakta yazılmamış :ah: ) ama ardı adına iki kuşa bir anlam veremeyince guşlardan sadece bi tenesini okudum :ah:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
valla bi ben bi tane kuş gördüm heralde :wacko: ya o da şeydendir yaw acele acele ettim ondandır :P :D

iOS Developer

iOS Developer

Üye
be nne yazıyorsa onu okudum fakat solak değilm...fakay klaveyde yazı yazarken sol elimde ki 4 parmğı kullanıyorum fakat sağ elile 2 parmak kullanıyorum bunuda yeni farkettim...

zoom

Üye
önce bir taşla iki kuş vurmak olarak okudum sonra bşaka bi yyere baktım aşağıya indirmeden bidaha okıyım dedim bu seferde bir taşla iki kuş kuş vyrmak olarak okudum noluyo şimdi :wacko: :D

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bence farkedilecek kadar büyük.. :kiss:

Tayfuns

Üye
valla ben bir tasla ıkı kus vurmak anladım ne yalan solım

abuvice

abuvice

Üye
farketmedim bile. ama dalgındım. solağım ..

AntiTuk

Üye
walla bende bi tane kuş die okudum.bence bunun nedeni sadece acele

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt