Anket ikinci el telefonculardan cihaz alırmısınız


Bbmobile

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben şahsen tercih etmiyorum sıfır satsalar bile hepsi dolandırıcı
 
ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Bu esnafın iyisi de çok kötüsü de. İyi bir yer bulursan ne ala. Genellikle bozuk cihaz satmazlar ama biraz pahalı satarlar.
 
AnIdleArtist

AnIdleArtist

Üye
Herhangi bir dükkandan alıyorsanız üstteki arkadaşın dediği gibi esnafın iyisi de var kötüsü de bu sebepten ötürü dolandırılma ihtimaliniz çok yüksek. Lakin bulunduğunuz mahallede tanıdığınız ve muhabbetiniz olan birisiyse (kendini belli eder zaten) ve samimiyetine inanıyorsanız hiç çekinmeyin. Son 4-5 telefonumu tanıdığım bir telefoncudan aldım istediğini seç parasını birkaç gün sonra ver önce bi' kullan beğenirsen al diyen birisi ve bir sıkıntı çıkarsa da garantisi benim diyebilecek bir insan. Yani uzun lafın kısası çeşit çeşit insan var fazla önyargılı olmayın.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt