İki yüzlü!

 • 4 Ekim 2012
 • 310 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Benfica - Barcelona maçında Cesc Fabregas ve Cüneyt Çakır arasında ilginç bir olay yaşandı.

  Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda oynanan Benfica - Barcelona maçını yöneten hakem Cüneyt Çakır'ın maç içerisinde İspanyol ekibinin yıldız oyuncusu Cesc Fabregas ile yaşadığı olay dikkat çekti.

  Fabregas, 2-0 Barcelona galibiyeti ile biten maçta Katalan temsilcisinden Sergio Busquets'i kırmızı kartla oyun dışı bırakan Cüneyt Çakır'a 19. dakikada kendisine gösterdiği sarı kart sonrası itiraz etmek için arkadan gelip formasından çekerek müdahalede bulundu.

  Başarılı orta saha oyuncusu bu hareketine rağmen Çakır'dan ikinci sarı kartını görmedi! Galatasaray'ın Fenerbahçe ile Erzurum'da oynadığı Süper Kupa mücadelesinde Engin Baytar'ı direkt kırmızı kartla oyun dışına gönderen Cüneyt Çakır, sonrasında fiziksel temasla karşılaşmıştı.

  Cesc Fabregas'ın yaptığı müdahaleye rağmen bunu görmezden gelen, Engin Baytar'ın bu sezonki futbol hayatını sekteye uğratan Cüneyt Çakır'ın iki yüzlü bu davranışını KINIYORUZ!

  BİR YORUM: Selçuk Dereli

  Eski hakem Selçuk Dereli, mikro blog sitesi twitter'dan yaptığı açıklamada, "Cüneyt Çakır yakasına yapışan Fabregas'ı atamamış. Peki Engin Baytar'ın suçu neydi ki 11 maç ceza aldı?" ifadelerini kullandı.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 20:13