iGO_Israel.rar-693527.pongo still

Sponsorlu Bağlantılar

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
iGO_Israel.rar-693527.pongo still
Dosyalar ayrı ayrı yüklenmiştir ihtiyacınız olanı indirebilmeniz için

Pongo ve Arimi skinde geçerlidir
-İki harita kullanabilme
-TTS sesler (sokak ve cadde ismi söyler)
-Hava durumu
-Menü üstünde google butonu (direk internete bağlanabilme)
-Menü üstünde telefon butonu (direk arama)
-Trafik haritası ve olaylar listesi çalışır.
-Radar uyarıları
-Canlı renkli ikonlar
-Yeni basemap,global_cfg,speedcam
ve daha fazla özellikler.

NOT:
-Çalışmayan veya size lazım olmayan voice ve language dosyalarını silebilirsiniz.
-Favorileriniz için save/profiles/01/user.upoi dosyasını ,nextgen de save\profiles\01\users\00 içine kopyalayın

Sade Paket

( dilediğiniz haritaları kullanabilirsiniz )

Basarsoft Türkiye-kıbrıs 2016-Q4 Harita

Here Türkiye 2016-Q4 Harita

Tomtom Turkiye 2016-12 Harita

Türkiye+Kıbrıs -SPEEDCAM- 01.04.2017

Nextgen schema

Açılışta araba logonuz olsun istiyorsanız zip içinden arabanızın zip dosyasını ux içine atın ux içinden gm-8 zip i silin

vocalizer.tts_.

( cihazın ana dizinine kopyalayın içindeki apk. yı kurun telefon ayarları + dil ve giriş +metin konuşma cıktısı vocalizerEx si seçin yoksa tts ler çalışmaz )

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: lapsetur

kabasakal07

kabasakal07

Üye
Bu nasil bir paylasim kardes..indirme adresi yok

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
1.ci mesajdaki linkler yenilendi

Son düzenleme:
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
linkler ölü bir türlü indirme linki gelmedi linkler fake + bu sürüm ingilizce türkçe yaması daha çıkmadı dikkat edin derim.

Son düzenleme:

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
bilmeden karalama yapmaya çalışmayın linkler çalışıyor koyduğum resimler kendi telefonumdan sadece burada 100 üzeri indirme var ve sadece karalama yapan sizsiniz üçüncü mesajda verdiğim linklere de bakarsanız fake olmadıklarını anlarsınız ve bir özür mesajı yazarsınız ( konyalımehmet )

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
bilmeden karalama yapmaya çalışmayın linkler çalışıyor koyduğum resimler kendi telefonumdan sadece burada 100 üzeri indirme var ve sadece karalama yapan sizsiniz üçüncü mesajda verdiğim linklere de bakarsanız fake olmadıklarını anlarsınız ve bir özür mesajı yazarsınız ( konyalımehmet )
bu ne o zaman?

başka yere upload edebilirsen iyi olur

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
Linkler tamamı yenilendi 1 ci mesaj

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
kardeşim ana klasör yok bütün linkleri indirdim linki bana yazarmısın buraya..
bende var zaten skini kıyaslamak için istedim sadece

Son düzenleme:

ibrahimay6110

Üye
Navigasyon açılmıyor.eksik dosya diyor.

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
Navigasyon açılmıyor.eksik dosya diyor.
hangi dosyaya eksik diyor 18 xml diye dosya hatası verebilir ama açar yabancı dil sesle ilgili dosyadır
hangi dosyaya eksik diyor 18 xml diye dosya hatası verebilir ama açar yabancı dil sesle ilgili dosyadır
buradan tekrar 1 ci sıradaki dosyayı indirip kurdum açılmasında sıkıntı yok boş paket olduğu için haritalarıda indirmeniz lazım ben boş olarak yükledim konuda yazdığım gibi elinizde yoksa haritaları indirin hangi haritayı isterseniz ve diğer dosyaları

Üst Alt