İgo Final 9.8.27.719974 + 201710 Türkiye Haritası + 01.2018 Radar + Laz Sesi

Misafir - 161320

Merhabalar paylaşımlar için teşekkürler. Ben arabamdaki android multimedia cihazımı güncelledim. Herşey tamam ama rota belirledikten sonra varış zamanı 1 saat fazla hesaplıyor. Saati kontrol ettim cihazım ve igonun zaten navigasyon cihazın saatini alıyor. Varış tahmini süresi doğru ama saate ekleyip tahmini varış süresinde bir saat fazla gösteriyor. Ör. Saat .14.00 da yola çıkacağım rotada 2saat yolculuk süresi gösteriyor toplamda saat 16.00 varis zamani yazmasi gerekirken 17.00 gosteriyor . simdiden tesekkurler .

Halil_85

Üye
Teşekkürler ''Özüt'' Kardeşim

semmy35

Üye
emeği geçen herkese teşekkürler

Canis_majoris

Üye
Herkese merhaba. Goldmaster nav514 model navigasyon cihazı kullanıyorum. Igo myway sürümü yüklü olarak geldi. Şehir yön tabelalari yok denecek kadar az çıkıyor. Forumdaki sürümü telefonumda kullaniyorum yerleşim birimlerinin isimlerini iceren yon tabelalari oldukça fazla goruntuleniyor. Cok uzattim sorum şu. Forumdaki sürümü navigasyon cihazimda kullanmak mümkün mü. Evetse nasil yapabilirim. Şimdiden teşekkürler..

kbekler

Üye
Teşekkürler.

enes yavuz

Üye
yav bu q4 dosyası ve sesler dosyasının rar şifresi nedir

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt