İgo Final 9.8.27.719974 + 201710 Türkiye Haritası + 01.2018 Radar + Laz Sesi

cptANGRIST

Üye
@ davutmolla şuan için en güncel kurulum yukarıdaki bu mesajda paylaşılan hali.
haritalar ve bilgiler güncellendiği için her yüklemede ilk mesajı lütfen kontrol edin.

bu iki dosyayı indirin
9.18.27.717.219 bu sürüm daha iyi

2017.10 Q4

sonra da bu dosyayı indirin
Laz ve Kahya sesi kendi uyarlamam maxicep özel ilk.
normal kurulumunuzu yaptıktan sonra iGO_Basar/content/voice içindeki dosyaları silip, sesler.rar dosyasının içindeki rar dosylarını voice klasörü içine kopyalayın. sonra programı çalıştırıp bölgesel ayarlardan ses seçimini yaptığınızda Laz sesi diye çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: karadag_66

humax

Üye
usdadlar bu ses dosyasinin icindeki lazca olsun murad olsun nexgen primoda calismiyor nexgen primoyu actigimda bolgesel sesleri geldiyimde sadece murat dosyasi adi var ama ses cikmiyor lazca hic yok bilginize bende kurulu olan bu nexgen iGO_Basar_9.18.27.689739_no.make.sys.apk tekrar bu versiyonda bu sesleri uyarlayip calistirip paylasacak olan usdadlardan

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
bende çalışıyor..yanlış yaptığın birşey var.kuruluma bak

humax

Üye
kardes herse guzil calisiyor mesala onur eda haylum sesleri calisiyor ama lazda ve murat adli ses dosyalirini vois dosyasinin icine atinca laz dosyasi hic gozukmuyor ayarlarda bolgesel ses deyisiminde birtek murad yazip gosteriyor fakat ustune deyisimdiye basiyorum ses yok nerde yanlislik var anlamadim not eski laz dosyasini vois dosyasini atip igo nexgeni calistirdigim zaman ekran kararip acmiyor tekrar silmem tekrar yuklemem gerekiyor bilginize tlefonim samsung s7

Son düzenleme:

ismok

Üye
Navigasyonu yüklüyorum gayet güzel çalışıyor. Ama 5-6 gün sonra açılmıyor. Her seferinde silip yeniden kurulum yapmak zorunda kalıyorum. Çaresi nedir?

humax

Üye
kardesim karta atip oylemi yukluyorsun yoksa direk tlfnun kandi dahili hafizasindanmi yukluyorsun bilmiyorum sen en iyisi sd karta at igo dosyasini ve igo dosyasinin icindeki igo appi kur kurmadan once dosyayayiin icinne bak save dosya varmi yokda yeni dosya yap isminide save yaz sonra kur boyle birdene calisip birdaha silinmiyecektir

• Beğen
Tepkiler: ismok

ismok

Üye
kardesim karta atip oylemi yukluyorsun yoksa direk tlfnun kandi dahili hafizasindanmi yukluyorsun bilmiyorum sen en iyisi sd karta at igo dosyasini ve igo dosyasinin icindeki igo appi kur kurmadan once dosyayayiin icinne bak save dosya varmi yokda yeni dosya yap isminide save yaz sonra kur boyle birdene calisip birdaha silinmiyecektir
Telefon Xiaomi Mi 6. Dahili hafızaya yüklüyorum, telefonda SD kart yok. Söylediğiniz gibi yapıp deneyeceğim bir daha silinmez inşallah

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

barisbasaran

Üye
harita güncellemeyi nasıl yapacağız ?

mehmettek41

Üye
Arkdaslar not3 kullaniyorum.indiriyorum apk yi kuruyorum.ekrana global cfg hatasi aliyorum.bilen arkadaslardan yardim istiyorum....

esmek43

Üye
Mehmet hocam eline saglik.1024x600 cozunurlugu nasil ayarlariz.

Symbianist

Symbianist

Üye
Bu igo lar nedense donuyor sanki. Bende htc 10 var. Kac sefer kurduysam tam verim alamadım. Navitel kullanıyorum o yüzden

muratci9

Üye
teşekkürler hocam

mehteroglu

Üye
teşekkürler

mhgf28

Üye
Çok teşekkür ederim. Güzel olmuş

oceans4

Üye
Hocam sd karttan arabadaki android olmayan tablete yükleyecektim ama kurulumdan hiçbir şey anlamadım açıkçası indirme yerinde onlarca link var keşke kurulum kısmı anlaşılır olsaydı..

kamilkoco

Üye
Teşekkürler

sehzadem_26

Üye
Bir çok dosya var indirmek için. Aracımda android cihazda kullanmak için hangisini indirmem gerekli.
Teşekkürler şimdiden.

ezgiyazar

Üye
Mehmet bey oncelikle tesekkur ederim emeginize.benim tlf dada golabal_cfg_not found hatası verdi. acemiyim nasıl giderebilirim. ayrıntılı olursa memnun olurum.

humax

Üye
konyali usdad bu igo baser surumunun yeni avrupa yani 2018 sila yolu haritalari ve sila yolu radar kameralari kamera poi bulding vemi varsa paylasirsan sevinirim malum 5 ay sonra izine gidecem

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt