İgo Final 9.8.27.719974 + 201710 Türkiye Haritası + 01.2018 Radar + Laz Sesi

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Mehmet kardeşim teşekkürler. Ancak kurulumu yapamadım. Global cfg not found hatası veriyor. Detaylı bir anlatım yapabilir misin kurulum için.Bir sürü link var hangisini veya hangilerini indireceğim?
Büyük yazılı olanları indir.kurulum açıklaması gayet açık takildigin yerde yardımcı olalim

necati45

Üye
Yeni kurulum yapacağım. Rar dosyası içinden map harita dosyası çıkmadı.
Daha geniş izahlı olarak kurulumu anlatır mısınız
Kurulumu yaptım, harita yok. Nasıl yükleyeceğiz

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Yeni kurulum yapacağım. Rar dosyası içinden map harita dosyası çıkmadı.
Daha geniş izahlı olarak kurulumu anlatır mısınız
Kurulumu yaptım, harita yok. Nasıl yükleyeceğiz
1-haritalardan Q4 indir
2-Harita içindeki klasörü iGO_Basar/content içine kopyalayın değiştirilirsin mi derse evet deyin
başka izahı yok açık ve net zaten..

• Beğen
Tepkiler: musleysa

necati45

Üye
Rahatsızlık veriyorum özür dilerim ama Rar dosyada da, program içinde de harita Q4 dosyasını bulamadım. Yardımcı olur musunuz

graman

Üye
Nasıl indircez

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim araç açılış için ne yapmamız gerekiyor. emeğine sağlık bu arada
igo eklenti diye acildi ordan bakabilirsin
Rahatsızlık veriyorum özür dilerim ama Rar dosyada da, program içinde de harita Q4 dosyasını bulamadım. Yardımcı olur musunuz

spoiler yazan yere tıkla indir yaziyor teli yatay konumuna getir o zaman görünüyor

Son düzenleme:
musleysa

musleysa

Üye
ben şahsen tapatalkdan giriyorum bende linkler için sorun yok..bulamayanlar neden göremiyor diye merak ettim tarayıcıdan girdim hakikaten spoiler görünmüyor

Son düzenleme:

graman

Üye
Teşekkürler

necati45

Üye
Mehmet kardeşim, 9.18.9.8.27 dosyayı vev Q4ü indirdim .Q4ü map dosyasına attım. Programı kurdum. Yalnız Igo basar dosyası yok.
Lütfen daha geniş izahlı olarak anlatır mısınız?

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Mehmet kardeşim, 9.18.9.8.27 dosyayı vev Q4ü indirdim .Q4ü map dosyasına attım. Programı kurdum. Yalnız Igo basar dosyası yok.
Lütfen daha geniş izahlı olarak anlatır mısınız?
büyük harfle yazılanları indir. dahili hafızaya igo klasörünü at. daha sonra q4 içindeki rarı çıkart ayını içindeki gibi igo/content içine at apk kur tamamdır.
büyük harfle yazılanları indir. dahili hafızaya igo klasörünü at. daha sonra q4 içindeki rarı çıkart ayını içindeki gibi igo/content içine at apk kur tamamdır.
YAPAMAZSAN YAZ BEN DÜZENLEYİP TEKRAR LİNK KOYUCAM..

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: ramazanbas
ramazanbas

ramazanbas

Üye
Çok Teşekkürler Kardeşim.
Arkdaşlar laz sesi ve kahya sesi mevcut elimde başka hiçbir yerde yok nextgen uyumlu hale getirdim...takipte kalın
düzenlediğim apk de igo navigasyon yazmıyor sadece navigasyon yazıyor malum israil malı...değiştirdim.
aynı zamanda araba markanıza göre igo açılışı yapabilrisiniz.
yeni harita eklendi..
Xiaomi Redmi Note 2 cihaza tarif ettiğin gibi kurdum, Laz Sesini de aktif ettim, ama şu araba markanıza göre açılış olayını çözemedim henüz.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
KELGER

KELGER

Üye
çok karışık olmuş paylaşım , bir sürü link var türkiye haritası ve laz sesin istiyorum ama hangi dosyayı indireceğimi anlayamadım.

ramazanbas

ramazanbas

Üye
çok karışık olmuş paylaşım , bir sürü link var türkiye haritası ve laz sesin istiyorum ama hangi dosyayı indireceğimi anlayamadım.

bu iki dosyayı indirin
9.18.27.717.219 bu sürüm daha iyi

2017.10 Q4

sonra da bu dosyayı indirin
Laz ve Kahya sesi kendi uyarlamam maxicep özel ilk.
normal kurulumunuzu yaptıktan sonra iGO_Basar/content/voice içindeki dosyaları silip, sesler.rar dosyasının içindeki rar dosylarını voice klasörü içine kopyalayın. sonra programı çalıştırıp bölgesel ayarlardan ses seçimini yaptığınızda Laz sesi diye çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: azak1, konyalimehmet ve KELGER
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
sürekli konu güncelleniyor o yüzden tek tek vermek zorundayım hepsini birleştirip vermek ve upload zaman gerekiyor.İkinci birşey se böyle yapabilmem için 5000 kişi bakıyorsa 3000 teşekkür etmesi lazım.Biraz emeğe saygı olsa istediğiniz gibi olur herkes işini görene kadar...paylaşımlar böyle devam edecek.
Çok Teşekkürler Kardeşim.

Xiaomi Redmi Note 2 cihaza tarif ettiğin gibi kurdum, Laz Sesini de aktif ettim, ama şu araba markanıza göre açılış olayını çözemedim henüz.
İgo Eklentileri ( Skin,İcon..)
konu başlığı ayrı yerde arab logolu açılış..

• Beğen
Tepkiler: musleysa
ramazanbas

ramazanbas

Üye
sürekli konu güncelleniyor o yüzden tek tek vermek zorundayım hepsini birleştirip vermek ve upload zaman gerekiyor.İkinci birşey se böyle yapabilmem için 5000 kişi bakıyorsa 3000 teşekkür etmesi lazım.Biraz emeğe saygı olsa istediğiniz gibi olur herkes işini görene kadar...paylaşımlar böyle devam edecek.

İgo Eklentileri ( Skin,İcon..)
konu başlığı ayrı yerde arab logolu açılış..
Eyvallah sağolasın, hallettim şimdi, açılışı hyundai logosu ile yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: azak1
Dogukan7434

Dogukan7434

Üye
Uygulamayı telefonuma kurdum(S4) sorunsuz çalıştı.. Aracimdaki android double trybe kurdum gerekli klasörleri yerlestirdim uygulsma açılıp çalışıyor kurulum sırasında yönlendirme sesleri çalışmıyor.. ne kadın ne erkek nede ingilizce hicbir ses teypten gelmiyor 2kez kurdum sonuc ayni hersey çalışıyor fakat sesler oynamıyor.. Fakat IGO Primio da var oda Aracimda yüklü seslerse sorun yok bu nicin trlefonda sorun yapmayip arabada yapar sorunu nasil asabilirim önerisi olan varsa yardimci olabilir mi..
Kurulum kisminda ki aciklamada böyle yaziyor..
2-Eskisini kaldırın.İgo pal klasörünücihazınızın dahili hafızasına kopyalayın
3-Harita içindeki klasörü iGO_Basar/content vs..
Sormak istediğim dahili hafiza ana dizine 2 tane mi klasör yapıyoruz.. igo pal klasör neise yariyor ucine ne atiyoruz anlamadım

davutmolla

Üye
Konu için çok teşekkur ederim ama kafam çok karıştı sadece türkiye için hangilerini kurmam gerekiyor birde türkiye için full ve güncel paketin tek linki varmı ? yardımcı olabilirmisiniz

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt