iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

bicer79

Üye
Bende nav579 cihaz vardı ömür boyu harita güncellemeli arızalı onun hafıza kartını toolbox taktım güncelledi ama map dosyalarını bu android sürümüne içine attım uygulama çalışmıyor.

Çözüm varmı. Çalışırsa 2020.10 güncellemesi atıcam buraya

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Bende nav579 cihaz vardı ömür boyu harita güncellemeli arızalı onun hafıza kartını toolbox taktım güncelledi ama map dosyalarını bu android sürümüne içine attım uygulama çalışmıyor.

Çözüm varmı. Çalışırsa 2020.10 güncellemesi atıcam buraya
Çözümü var mı bilmiyorum
Sen at
Ben denerim
@ozut üstad dener

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper

Sezgin 2

Üye
--

Son düzenleme:

Muzocat

Üye
2021.10 [211217] (Q4) çıkımış. Link bilen var mı?
bende IGO icin Germany_TomTom_2021.12_220225.fbl full Avrupa+ Turkiye var ama yukleyecek bir yerim yok yardimci olunursa yuklerim paylasilir

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve mkrts
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
bende IGO icin Germany_TomTom_2021.12_220225.fbl full Avrupa+ Turkiye var ama yukleyecek bir yerim yok yardimci olunursa yuklerim paylasilir
telegram aracılığıyla paylaşabilirsin.
ama sendeki haritanın üreticisi tomtom sanırım.
türkiye için en detaylı haritayı üreten firma basarsoft
onun için basarsoft u bekliyoruz
Mesaj birleştirildi:

Basarsoft 2021.10 haritası elime ulaştı
Kısa zamanda paylaşacağız nasipse
Mesaj birleştirildi:

2021.10 olarak güncellendi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fozan51 ve bicer79

semerkand23

Üye
Kks

bicer79

Üye
hocam igo luna sürümü var bende ama onun harita yapısı daha farklı bu haritalar onda çalışmadı . canlı trafik falan gayet iyi çalışıyor bu haritaları ona atma imkanınız var mı ?

• Beğen
Tepkiler: mkrts

özüt

Üye
Haritalarda fpa yok....?

• Beğen
Tepkiler: mkrts ve bicer79

bicer79

Üye
Haritalarda fpa yok....?
Anladım hocam sanırım farklı sürüm ve farklı harita kullanıyor. Teşekkürler
Mesaj birleştirildi:

Çevrim içi trafik çalışıyor sandım ama çalışmıyor sizde çalışıyor mu denediniz mi

Son düzenleme:

özüt

Üye
O parayla satın alınıyor.Diğerlerini pda cihazlar ücretsiz alıyor.

bicer79

Üye
Sağlık olsun elinize emeğinize sağlık

s.savas

Üye
O parayla satın alınıyor.Diğerlerini pda cihazlar ücretsiz alıyor.
Çevrim içi trafikten kasıt nedir bilemedim ancak bahsedilen özellik trafik özeti ise çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: bicer79

bicer79

Üye
Çevrim içi trafikten kasıt nedir bilemedim ancak bahsedilen özellik trafik özeti ise çalışıyor.
Bende çalışmıyor hiç olay yok görünüyor

s.savas

Üye
Bende çalışmıyor hiç olay yok görünüyor
Ekran resmini attığım uygulama burada paylaşılan uygulamaya aittir ve Samsung A70 (Android 11 sürüm) telefonda hava durumu ve trafik olayları sorunsuz çalışmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: bicer79

bicer79

Üye
Bende çalışmıyor hatta hava durumu hiç yok acaba siz daha önce kullandığınız igo üzerine mi kurulum yaptınız.

Rica etsem zip yapıp Yandex yada google drive ile bana yada buraya atmanız mümkün mü

srknyln

Üye
Rar'dan çıkartırken hata veriyor. Dosya bozuk olarak APK çıkarmıyor. Sebebi nedir?
Mesaj birleştirildi:

Arşiv bozuk hatası alıyorum. Virüs programından dolayı mı diye düşünerek devre dışı bıraktım yine aynı hatayı alıyorum. Virüs programı olmayan bilgisayara indirdim yine aynı hata. Yardım edebilecek varsa sevinirim.

Son düzenleme:
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Rar'dan çıkartırken hata veriyor. Dosya bozuk olarak APK çıkarmıyor. Sebebi nedir?
Mesaj birleştirildi:

Arşiv bozuk hatası alıyorum. Virüs programından dolayı mı diye düşünerek devre dışı bıraktım yine aynı hatayı alıyorum. Virüs programı olmayan bilgisayara indirdim yine aynı hata. Yardım edebilecek varsa sevinirim.
En güncel WinRAR yükle
Ya da 7zip yükle

Telefonda yapıyorsan
7z archiver kullan

bicer79

Üye
Ekran resmini attığım uygulama burada paylaşılan uygulamaya aittir ve Samsung A70 (Android 11 sürüm) telefonda hava durumu ve trafik olayları sorunsuz çalışmaktadır.
Dediğiniz uygulamayı denedim fakat bende hiç biri çalışmıyor hocam

Hawkert

Üye
Paylaşım yapabilirmisiniz

Üst Alt