iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

bratislav

bratislav

Üye
Yandex linkinde dosya mevcut değil. Telegramda bende kurulu değil. Nasil yapacagiz simdi bu isi 😊

• Beğen
Tepkiler: mkrts

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Yandex linkinde dosya mevcut değil. Telegramda bende kurulu değil. Nasil yapacagiz simdi bu isi 😊
Şimdi siz deyince düzelttim
Fakat kaç gündür neden kimse uyarması anlamadım

He bu arada telegram yükler ise ölmezsin ,😎😄

• Beğen
Tepkiler: bratislav
bratislav

bratislav

Üye

😄 dogru diyorsunuz bir ara yuklemistim ve hala hayattaydim. Telefonda cok fazla uygulama var ve tanidigim hic kimse aktif telegram kullanicisi degil o yuzden sildim. İlginiz icin tesekkur ederim. Naviyi tablete kurmak istiyorum. Kac tane apk kurduysam bir cogu program yanit vermiyor diye uyari verdi. Tablet android 11 icindede cok bi uygulama yok. Bunu bir deneyecegim. Emeginiz icin tesekkur ederim.saglicakla kalin.
Mesaj birleştirildi:

Yukledim ve cok hizli bir sekilde acildi 😊 tesekkur ederim bir daha ederim sonsuz kere ederim yani 😄😊

Son düzenleme:
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
😄 dogru diyorsunuz bir ara yuklemistim ve hala hayattaydim. Telefonda cok fazla uygulama var ve tanidigim hic kimse aktif telegram kullanicisi degil o yuzden sildim. İlginiz icin tesekkur ederim. Naviyi tablete kurmak istiyorum. Kac tane apk kurduysam bir cogu program yanit vermiyor diye uyari verdi. Tablet android 11 icindede cok bi uygulama yok. Bunu bir deneyecegim. Emeginiz icin tesekkur ederim.saglicakla kalin.
Mesaj birleştirildi:

Yukledim ve cok hizli bir sekilde acildi 😊 tesekkur ederim bir daha ederim sonsuz kere ederim yani 😄😊
Üstad yine yükle
Uygulamayı indir sonra telegram i sil yine
6 ayda 1 yükle sil yaparsın

• Beğen
Tepkiler: bratislav

Sezgin 2

Üye
Android 9 yüklü araç multimedia sisteminde program yüklü olduğu için sadece harita güncellemesi ve speedcam güncellemesi yaptım. Herhangi bir sorun bulunmuyor. Emeği geçenlere teşekkürler.

latif1881

Üye
teşekkürler

arif2006

Üye
Teşekkürler

cevizkabugu

Üye
Ok. çalışıyor teşekkürler..

turbulent

Üye
2021.10 [211217] (Q4) çıkımış. Link bilen var mı?

• Beğen

özüt

Üye
Hiç bir yerde paylaşılmadıda ondan.Bir yer hariç .Harita olmuş 271 tl.

• Beğen

ryzar49

Üye
Teşekkür ederim

bunkie2

Üye
Teşekkürler

DtStreamGuy

Üye
Merhaba, müzik çalarken bildirimlerde müziği kesmemesinin bir ayarı var mıdır? bundan önceki bir versiyonda bu sorunu yaşamıyordum. yenisürümü yükleyince müzik çalarken her uyarı sesinde müzik'te duraklamalar oluyor..

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, müzik çalarken bildirimlerde müziği kesmemesinin bir ayarı var mıdır? bundan önceki bir versiyonda bu sorunu yaşamıyordum. yenisürümü yükleyince müzik çalarken her uyarı sesinde müzik'te duraklamalar oluyor..
Ayarları kurcalayın
Bilgim yok

acmpi

Üye
akıllı rota profilleri için lisans mevcut mu? içerik listesinde birtek o kırmızı..

• Beğen

özüt

Üye
Kamyon ve Tırlar için İgo Israel veya İgo Pal uygundur.

drog26

Üye
Üstadım ellerine, emeklerine sağlık.

• Beğen
Tepkiler: rizatemur

Üst Alt