iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

renkli17

Üye

Paylaşım için teşekkürler.

Önceki sürümdeki kayıtlı olan yerleri (favorileri) buna nasıl alabiliriz?
Mesaj birleştirildi:

Şöyle yaptım, sadece yeni content klasörünü kopyaladım. Böyle de olur mu acaba?

Son düzenleme:

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım için teşekkürler.

Önceki sürümdeki kayıtlı olan yerleri (favorileri) buna nasıl alabiliriz?
Mesaj birleştirildi:

Şöyle yaptım, sadece yeni content klasörünü kopyaladım. Böyle de olur mu acaba?
doğrudur
aynen apk yı tekrar kurmana gerek yok zaten aynı apk

calamant

Üye
Teşekkürler.

Son düzenleme:
acati

acati

Üye
öncelikle teşekkürler.aracımda android multimedya var.son harita güncellemesini 10/2017 tarihinde yapıldı.buradaki haritayı yükleyip map dosyası içine atarsam sorun yaşarmıyım
.lyc (license) dosyaları yüzünden sorun çıkarabiliyor. Cihazın verdiği linkten indirin sorunsuz çalışır.
Mesaj birleştirildi:

doğrudur
aynen apk yı tekrar kurmana gerek yok zaten aynı apk
Yeni bu model igo'da favori adresleriniz: igo/save/profiles/01/users/00 klasöründeki user.upoi dosyasıdır. Eski igodan bu dosyayı bulup verdiğim klasöre atın, programı başlatın favorileriniz görünecektir.

sevilcik

Üye
Sadece content klasörü içindeki map,poi, dem klasör içeriklerini değişiniz.Ana dizindeki licence klasörü içine yeni licence klasörüiçeriğini koyun ve üst üste çakışmalar için onay veriniz.Önce tüm eski klasörlerin yedeğini alınız.Başka özel yüklenecek bir şey yoksa hepsi bukadar.Çalışması gerekli çünki yeni bir apk.exe vs kurmuyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: mkrts
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Sadece content klasörü içindeki map,poi, dem klasör içeriklerini değişiniz.Ana dizindeki licence klasörü içine yeni licence klasörüiçeriğini koyun ve üst üste çakışmalar için onay veriniz.Önce tüm eski klasörlerin yedeğini alınız.Başka özel yüklenecek bir şey yoksa hepsi bukadar.Çalışması gerekli çünki yeni bir apk.exe vs kurmuyorsunuz.

aynen arkadaşlar sadece content klasörü değişiyor hepsi bu kadar...

sadece haritalarıda paylaşabilirim aslında ama bizim sloganımız "tek dosya olduğu için böyle yapıyorum

• Beğen
Tepkiler: acati

bicer79

Üye
Araç multimedia da kullanıyorum açılınca güzel çalışıyor fakat açılması uzun sürüyor 5dk ya yakın bekliyorum bunun çözümü var mı

acati

acati

Üye
indirdim ancak yine de sorayım, speedcam klasörü güncel mi?

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Çevrimiçi arama çalışmıyor bunu nasıl aktif edebiliriz

aozaslan66

Üye
arkadaşlar dosyaı indirdim kurdum ancak gideceğim yerin adresini bir türlü giremedim klevye aktif olmadı yerler,koordinat diyor yerler dediğim yerde klevye olmuyor nasıl çözebilirim tşk

yigit1807

Üye
Araç multimedia da kullanıyorum açılınca güzel çalışıyor fakat açılması uzun sürüyor 5dk ya yakın bekliyorum bunun çözümü var mı
bicer79 arakadaşın da dediği gibi aracıma kurdum sorunsuz çalışıyor ama ilk açılışta uzun bir süre igo yükleniyor yazısı çıkıyor yaklaşık 3-4 dakika sonra açılıyor var mıdır bunun bir çözümü
Mesaj birleştirildi:

arkadaşlar dosyaı indirdim kurdum ancak gideceğim yerin adresini bir türlü giremedim klevye aktif olmadı yerler,koordinat diyor yerler dediğim yerde klevye olmuyor nasıl çözebilirim tşk
Hocam ilk açılışta direk alt köşedeki butona tıkla harita üzerine tıklama yada yaklaştırma yaparsan adres gir yazısı gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: bicer79

bicer79

Üye
bicer79 arakadaşın da dediği gibi aracıma kurdum sorunsuz çalışıyor ama ilk açılışta uzun bir süre igo yükleniyor yazısı çıkıyor yaklaşık 3-4 dakika sonra açılıyor var mıdır bunun bir çözümü
Mesaj birleştirildi:

Hocam ilk açılışta direk alt köşedeki butona tıkla harita üzerine tıklama yada yaklaştırma yaparsan adres gir yazısı gelmiyor.

Cihazda 2GB RAM var ama sanırım artık yetersiz geliyor.
İgo nun trafik destekli daha düşük versiyonunu mu kullanmak gerek acaba

yigit1807

Üye
Cihazda 2GB RAM var ama sanırım artık yetersiz geliyor.
İgo nun trafik destekli daha düşük versiyonunu mu kullanmak gerek acaba
Aynen 2 GB ram var benim cihazda da ama bence bir yolu vardır illaki internette bir arkadaşta gördüm onun da 2 GB ram bu kadar geç açılmıyor.

özüt

Üye
licence. voice,lang,car ve scheme klasörleri içindeki dosyaları azaltın.Sadece ihtiyaç duyduğunuz dosyaları bırakın.Açılışı hızlandıracaktır.
Özellikle license içindeki dosyalar açılışı yavaşlatır.Bu konuda ramdan ziyade cihaz işlemciside önemlidir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mkrts ve bicer79
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi

gereksiz dosyaları sil diyeceğim de, gereksiz dosya yok sadece diğerlerine göre daha az önemli dosya var.
-mesela content/building klasörü içindeki dosyaları silebilirsin haritada 3boyutlu binalar olmaz sadece
- licence klasörü içindeki dosyaları sil diyen olmuş ,, yedek alarak sil ve dene bakalım

indirdim ancak yine de sorayım, speedcam klasörü güncel mi?

bir önceki ile aynı reyis ,, diğer forumlarda aradım da bulamadım. @özüt üstad dosya sağlarsa güncelleriz.

Çevrimiçi arama çalışmıyor bunu nasıl aktif edebiliriz

emin değilim ama sanırım yamalı versiyon olduğu için çalışmıyor
çevrimiçi tafiğin çalışmasına bile şaşırmıştım hala şaşırıyorum :)

bicer79

Üye
gereksiz dosyaları sil diyeceğim de, gereksiz dosya yok sadece diğerlerine göre daha az önemli dosya var.
-mesela content/building klasörü içindeki dosyaları silebilirsin haritada 3boyutlu binalar olmaz sadece
- licence klasörü içindeki dosyaları sil diyen olmuş ,, yedek alarak sil ve dene bakalım

bir önceki ile aynı reyis ,, diğer forumlarda aradım da bulamadım. @özüt üstad dosya sağlarsa güncelleriz.

emin değilim ama sanırım yamalı versiyon olduğu için çalışmıyor
çevrimiçi tafiğin çalışmasına bile şaşırmıştım hala şaşırıyorum :)

Bu değişik araç şekilleri var onları sonra sesli yönlendirme dosyaları var sadece kullandığımı bırakayım diyorum lisans dosyalarında hangileri harita lisansı hangileri çevrim içi trafik lisansları bilmiyorum o yüzden ellemek istemiyorum.

iGo nun çok eski versiyonları da çevrimiçi arama çalışıyor du. Ama onların kurulum APK ları bulmak çok zor ayrıca güncel haritaları açarmı onuda bilmiyorum

Denemelerim sonucu daha hızlı açılma olursa burada paylaşırım

• Beğen
Tepkiler: mkrts
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
20200806 güncellendi
- licence dosyalarının fazla olmasından dolayı programın açılışı yavaşlıyabiliyormuş. 2020'den önceye ait lisans dosyaları silindi. 600+ adetten 200+ adete indi.
- global_cfg dosya sürümü 775014'e güncellendi
- Hız Kameraları güncellendi. (speedcam)

Speedcam Kamera Bilgisi:
Sabit Hız Kamerası: 1350
Kırmızı Işık Kamerası: 322
Ortalama Hız Kamerası: 106
Mobil Hız Kamerası: 1026
Ücretli Geçiş Noktası: 137

- indirmek için telegram linki eklendi.

Son düzenleme:
acati

acati

Üye
blog oluşturun vs diyor, nasıl indireceğiz speddcam'ı?

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
blog oluşturun vs diyor, nasıl indireceğiz speddcam'ı?

Yine en baştan indireceksiniz hem Yandex hem telegram linki var.

Sadece speedcam dosyasını isterseniz ayrı upload edeyim...

ettim...1.sayfada ayrıca linkleri altında sadece speedcam linki var artık

Son düzenleme:

bicer79

Üye
20200806 güncellendi
- licence dosyalarının fazla olmasından dolayı programın açılışı yavaşlıyabiliyormuş. 2020'den önceye ait lisans dosyaları silindi. 600+ adetten 200+ adete indi.
- global_cfg dosya sürümü 775014'e güncellendi
- Hız Kameraları güncellendi. (speedcam)

Speedcam Kamera Bilgisi:
Sabit Hız Kamerası: 1350
Kırmızı Işık Kamerası: 322
Ortalama Hız Kamerası: 106
Mobil Hız Kamerası: 1026
Ücretli Geçiş Noktası: 137

- indirmek için telegram linki eklendi.

Akşam bende Android ve türkiye haricî bütün lisans dosyalarını sildim bugün test ettim çalıştı çevrim içi arama trafik hepsi çalıştı konuya yardımcı olmak açısından bilgi yazayım dedim siz daha önce davranmışsınız emeğinize sağlık
Mesaj birleştirildi:

licence. voice,lang,car ve scheme klasörleri içindeki dosyaları azaltın.Sadece ihtiyaç duyduğunuz dosyaları bırakın.Açılışı hızlandıracaktır.
Özellikle license içindeki dosyalar açılışı yavaşlatır.Bu konuda ramdan ziyade cihaz işlemciside önemlidir.

Ayrıca @özüt ustaya da bilgilendirme için teşekkür ederim

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: özüt

Üst Alt