iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

acati

acati

Üye
teşekkürler

yigit1807

Üye
Akşam bende Android ve türkiye haricî bütün lisans dosyalarını sildim bugün test ettim çalıştı çevrim içi arama trafik hepsi çalıştı konuya yardımcı olmak açısından bilgi yazayım dedim siz daha önce davranmışsınız emeğinize sağlık
Mesaj birleştirildi:

Belirgin bir hızlanma oldu mu hocam açılışta
Mesaj birleştirildi:

Açılışta belirgin bir hızlanma oldu mu hocam bicer79

bicer79

Üye
Evet. iGo nun son açılış süresi 6 sn ye
Mesaj birleştirildi:

Açılışta belirgin bir hızlanma oldu mu hocam bicer79

Olmaz mı hocam şuanda iGo açılış sürem 6 saniye açılır açılmaz çevrimiçi trafik çalışıyor acayip şekilde memnunum.

Navitools ile PC ye bağladım Bizim hafıza kartını Mazda 7 " olarak gördü 😄 tâbi güncelleme yapmadım ama tanıdı cihazı

yigit1807

Üye
Evet. iGo nun son açılış süresi 6 sn ye

Olmaz mı hocam şuanda iGo açılış sürem 6 saniye açılır açılmaz çevrimiçi trafik çalışıyor acayip şekilde memnunum.

Navitools ile PC ye bağladım Bizim hafıza kartını Mazda 7 " olarak gördü 😄 tâbi güncelleme yapmadım ama tanıdı cihazı
Hocam bu konulara çok hakim değilim bana hangi dosyaları silme mi tane tane söyleyebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler. 😀😀😀

• Beğen
Tepkiler: bicer79

bicer79

Üye
Hocam bu konulara çok hakim değilim bana hangi dosyaları silme mi tane tane söyleyebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler. 😀😀😀

Lisans klasöründe android ve türkiye harici bütün dosyaları sildim . TMC klasöründe Türkiye harici herşeyi sildim .

Yedek alarak deneyin olmassa Kendi klasörümü upload yaparım

yigit1807

Üye
Lisans klasöründe android ve türkiye harici bütün dosyaları sildim . TMC klasöründe Türkiye harici herşeyi sildim .

Yedek alarak deneyin olmassa Kendi klasörümü upload yaparım
Teşekkür ederim deneyip sonucu bildirdireceğim size 😀😀
Mesaj birleştirildi:

20200806 güncellendi
- licence dosyalarının fazla olmasından dolayı programın açılışı yavaşlıyabiliyormuş. 2020'den önceye ait lisans dosyaları silindi. 600+ adetten 200+ adete indi.
- global_cfg dosya sürümü 775014'e güncellendi
- Hız Kameraları güncellendi. (speedcam)

Speedcam Kamera Bilgisi:
Sabit Hız Kamerası: 1350
Kırmızı Işık Kamerası: 322
Ortalama Hız Kamerası: 106
Mobil Hız Kamerası: 1026
Ücretli Geçiş Noktası: 137

- indirmek için telegram linki eklendi.
Hocam konu başındaki indirme linki azalmış lisans dosyalarını ve güncellemeleri içeriyor mu.

Son düzenleme:
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim deneyip sonucu bildirdireceğim size 😀😀
Mesaj birleştirildi:

Hocam konu başındaki indirme linki azalmış lisans dosyalarını ve güncellemeleri içeriyor mu.

link azalmış ne demek ?

yigit1807

Üye
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler

fatih155

Üye
Bu güncelleme de son harita 2019-10 mu

acati

acati

Üye
2020.03 kardeş ?

fatih155

Üye
Tekrar deneyeyim bir öncekini aildigim halde 2019 haritası görünüyor

yigit1807

Üye
Lisans dosyalarının azalması açılışı hızlandırdı yanlız rota ararken birkaç harf yazdıktan sonra rota seçenekleri geliyor muydu önceden yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum şuan adres ararken ara butonuna basmadan adres seçenekleri gelmiyor bunun bir ayarı var mıdır acaba

dahan06

Üye
paket ayrıştırılmasında sorun oluştu,,,hatası alıyorum

ankaragezgini06

Üye
paylaşım için teşekkürler

piece20

Üye
bu harita güncel mi? 2020 yazıyor??
Mesaj birleştirildi:

teşekkürler paylaşım için..

mincel