iGO Başarsoft v9 (2022.07Harita) Tek Dosya

Sponsorlu Bağlantılar

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Basarsoft a mail attım
2019.3 haritası yayında imiş
Biz nereden bulacağız 😗

beratcan

beratcan

Üye

Deneme fırsatım olmadı ama bu likde var...

• Beğen
Tepkiler: sahin086
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Neye göre yeterli mesela? Ben Karadeniz'e gittim bu yıl. Yeni Boztepe tüneli ve yolu yok. Sygic'te var. İstanbul ve Kocaeli'de bir çok yol yanlış. Speedcam dosyaları güncel değil.

üstad yeni haritayı yükledik bi kontrol eder misin sygic e göre nasıl

f@tih2565866

f@tih2565866

Üye
Aracımın dahili hafızasına kurdum ancak /sdcard/iGO dosyası bulunamadı uyarısı veriyor ve açılmıyor. tşkler şimdiden

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
Aracımın dahili hafızasına kurdum ancak /sdcard/iGO dosyası bulunamadı uyarısı veriyor ve açılmıyor. tşkler şimdiden

aracınız android mi ?

ana dosya klasörü "igo_basar" olarak kalmalı tabii androidse ben cep telefonlarında denedim hep

kısaca kurulum klavuzu linkini tıklayın bi

yinkocaman

Üye
İndirme linkine tıkladığım zaman. bu sayfaya erişim izniniz yoktur, mesajı çıkıyor. Var mı bir bilgisi olan acaba?

f@tih2565866

f@tih2565866

Üye
aracınız android mi ?

ana dosya klasörü "igo_basar" olarak kalmalı tabii androidse ben cep telefonlarında denedim hep

kısaca kurulum klavuzu linkini tıklayın bi

inceledim öyle de yaptım herşey "storage\emulated\0\iGO_Basar" dosyasının içinde
acaba basar daki b harfinin büyük olması sorun olur mu
zaten klavuzda da büyük

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
inceledim öyle de yaptım herşey "storage\emulated\0\iGO_Basar" dosyasının içinde
acaba basar daki b harfinin büyük olması sorun olur mu
zaten klavuzda da büyük
büyük küçük harf sorun olmamalı
size gelen mesajda klasörü "igo" olarak istiyor sanki bi de öyle yapın

araç android mi cevap vermediniz ?

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
f@tih2565866

f@tih2565866

Üye
sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
18 Eylül 2019 da 2019.3 harita dosyalarını güncelledim. Speedcam dosyalarını güncellemeye çalıştım. Speedcam dosyalarını beceremediysek lütfen yorum yapın. Harita dosya bilgilerine Ekran resimlerinden ulaşabilirsiniz.
Tek Dosya Prensibimizden vazgeçmedik.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Sıkça Sorulan Sorular
S1- Program ayarlarımı kaydetmiyor. Her açtığımda ayarlar sıfırlanıyor.
C1- Androidin SD Kart yazma erişimi ile alakalı bir sıkıntı olabilir. Programı dahili hafızaya kurun.

teşekkürler

franky88

franky88

Üye
android cihazıma ilk sayfadaki mediafire a upload etmiş olduğunuz 500 mblik dosyayı indirip android aracıma kurdum . Haritası güncel sanırım . Ekstaradan q3 dosyasını yüklemem gerekiyor mu ? Bu arada paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: mkrts
mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
android cihazıma ilk sayfadaki mediafire a upload etmiş olduğunuz 500 mblik dosyayı indirip android aracıma kurdum . Haritası güncel sanırım . Ekstaradan q3 dosyasını yüklemem gerekiyor mu ? Bu arada paylaşım için teşekkürler.
Q3 den kasıt harita dosyası ise içinde entegre zaten

• Beğen
Tepkiler: franky88

gokseller

Üye
Teşekkür ediyorum

rico01

Üye
paylaşım için teşekkürler fakat magnet linkteki içerik ile mediafire linkteki içeriğin farkı nedir ? 41gb ın içinde ne var

mkrts

mkrts

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler fakat magnet linkteki içerik ile mediafire linkteki içeriğin farkı nedir ? 41gb ın içinde ne var

yazdım diye biliyorum. türkiye haricinde haritalar falan isterseniz, başarsoft harici harita isterseniz falan, magnet linkten indirin.
normal kullanıcılar için gerekli değil kısaca, başarsof en iyi harita bence

• Beğen
Tepkiler: rico01
kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
Teşekkürler

Üst Alt