iddaa

Sponsorlu Bağlantılar

ne sıklıkla iddaa oynarsınız

• her zamn

Kullanılan: 0 0.0%
  • bazen

• ara sıra

• hiç oynamadım(tabii oynamayan yktur ama...

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeJeKe

Üye
    Konu Sahibi
iddaa
evt arkadaşlar hadi görelim sizi....kimler iddaa tutkunu kimler deil

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Valla bende inanmıyorum kendime ama daha hiç iddia oynamadım.. :vur: :vur: :vur: :vur:

BeJeKe

Üye
    Konu Sahibi
abiyuh diorum başka bişi demiorum ama hiçbişey için geç deillll.eğer gerçekten bi spor bilgin varsa oynayabilirsin tabiii spor bilgin olmadanda oynayabilirsin ama emeğinn karşılığını alamazsın.......evt inşallah bundan sonra sende oynarsın ilk oynadıın kuponu konuya yazmanı bekliorum....

saygılarrrr

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Spor bilgim baya var herhafta avrupa turkiye takip ediyorum.Futbol olsun basketbol olsun.Ama bi kısmet olmadı oynayayım. :(:(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Her zaman oynuyorum...

xearo

Üye
bugüne kadar 30 ytl yatırdım 97 ytl aldım... Ama bundan sonra oynamayı azaltıcam

BeJeKe

Üye
    Konu Sahibi
niye ki arkadaşım eğer gerçekten bir futbol bilgin varsa kesinlikle azaltma....çok maçın olduğu günlerde oyna hem öyle şansın da artar...

bu arada arkadaşlar oylarınızı bekliorummm

saygılar...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yatırdığım 7-8 aydır 800 ytl civarıdadır aldığımda 600-650 dengeleyecek sayılır.....

the_patriot

Üye
aynı zamanda bir iddaa manyağıyım her hafta en az 100 ytl lik oynarım ayda 700-800 alıyorum

BeJeKe

Üye
    Konu Sahibi
tamam işte ne kadr güsel buralara kuponlarını bir gün önceden yazarsan çok sewinirizzzzzz......hele hafta sonu benm için çok önmli hayatımın dönüm noktası bu hafta bayağı fasla oynıyacam.ve ii tüyolar öğrenmek şart oldu bana...bekliorum ama kupon yatarsada :alsana: :alsana: :alsana: şaka tabii ki ama gerçekten güsel kuponlar bekliorum

saygılar...

the_patriot

Üye
spor gündemi forumuna bakarsan yaptığımız kuponları görürsün dün de tutturduk

BeJeKe

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım üst konu bölümünde iddaacılar burada toplanıyor diye bir bölüm var oraya yazarsan daha ii olur..

ibonline

ibonline

Üye
yas 23 daha hic oynamadım arkadaslar rızkınızdan yiyiyorsunuz ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt