iÇERiSi BiRAZ PiS AMA PAYLASMADAN DURAMICAM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
iÇERiSi BiRAZ PiS AMA PAYLASMADAN DURAMICAM
dün,sabah lavaboya elimi yüzümü yikamak icin gitdim.elim sabunluyken telefonun alarmi Çaldi.(uyku sersemi alarmi ertelemisim)
sinyal de Çok yükses seslydi we telefonu alirken elim sabunlu oldugu icin kaydi we tahmin edemiceniz pis bi yere seke seke girdi.orasi bir tuvalet deligiydi.
ewet.(kusura baqmayin.)sonra dedimqi ben SE kullaniorsam o telefnu oradan alicam ve bir poset yardimi ile tlfnu Çikardim.telefn Acik iken temiz suda sabunladim.

--------------- Ekleme ---------------

ondan sonra,telefonun arka tarafini söqtüm.sadece,hafiza karti,sim kart,batarya ve arka kapak.
saÇ kurutma makinesyle 10 dk icerisinde heryerini kurutdm we biraktim.ekranin icinde sular calkalaniodu.hafiza kartinin yernden su damliodu.kamera buharlamsti.
30 dk snra batarya yi taktim we acmaya calistim.
ilk denemede aÇildi.kusursuz bi sekilde.ekranindan tut,dügmeler.tus takimi,anteni.hoparlörü.kamerasi,hafizasi,
herseyi saglamdi.
bozulmamis bile

bu telefon sonyericsson w800i.ya.
görün.inanmak sizin elinizde.ama size yalan borcum yoq.bilin

zibidi39

zibidi39

Üye
vay anasını sayın seyırcıler b*ka bıle dayandı haa telefon :D

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
vay be harbı hıkaye kotu baslamıs ama guzel bıtmıs :D:D:D

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
saglam telefon baba

A1234567A

A1234567A

Üye
ğıyyyyy hayyatta elimi sürmezdim :D 5800 olsa bile :D

Progressivity

Progressivity

Üye
:D:D:D:D:D w700i telefonum yıllara meydan okuyor abiler nerelerden düşmedi arka kapak yalama oldu hala ama bana mısın demiyor 3 nesil eskitir bu tel :D

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Yorumlara Dewam !!!!

Godfather

Godfather

Üye
çok başa gelen bişeyde benim arkadaşada oldu o direk garantiye gönderdi n73ü 100 tlye yenisini vermişler :D

haltie

haltie

Üye
o telefonu oyle kullanmaya devam edersn 2 3 ay sonra bozulacaktır bi telefoncuya götür suya içine su kaçtı de gerekeni yapar

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
benim bi tanıdık telefoncu war.ona gitdim dedim öyle böyle.
sakın o telefonu açıp icini temizlemeye kalkma,
öyle kullan dedi.
temizledikten sonra açamazsın telefonu dedi.
bende hic ellemedim.
kullanıyom bakalım.bozulunca kutusuna koycam,saklıcam.

imza yaptım ama göstermiyor?

haltie

haltie

Üye
:) ne güzel ozamn inş bişey olmaz:mahcup:

bıllur

Üye
nokıa ya kapak olsun hahaha

ardaözgür

Üye
desene bk yoluna gitmemiş

ufulish

ufulish

Üye
koptm okurken

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
vay be o halde bile kullanılıyor demekki sağlam yapmışlar

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
hala bozulmadı.çalısıo.bozulunca haber wercem.o kazadan snra dahada hızlandı.ekran netlestı.nasl oldu bılmiorum.operadan yazıorum.saygılar

netscience

netscience

Üye
bunlar tamamen şanstır.şansın yaver gitmiş demekki kardeş.elektronik kısımdaki bga entegrelerin altları plastik türevi bi maddeyle kapalıysa kurtulma şansı büyük oluyor.bende tamirciyim ama bir süre ara verdim .o zamanlar tuvalete düşen telefonlarabakmıyordum :)

haltie

haltie

Üye
hala bozulmadı.çalısıo.bozulunca haber wercem.o kazadan snra dahada hızlandı.ekran netlestı.nasl oldu bılmiorum.operadan yazıorum.saygılar

hızlandı.ekran netlestıI(demekki yavastı ve ekran net değildi sony tuvalete atsın telloeri piyasaya sürmeden:aha:

kkrrkkyy

kkrrkkyy

Üye
aynı olay benim n 70 e oldu onada bişe olmadi..

ωίт¢н кίηg

ωίт¢н кίηg

Üye
bende t630 düşürmüştüm ama aynen hiç bişey olmamıştı =] ama sattım 1 ay sonra fln :D nolur nolmaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt