İbretlik ALıncak Olay Girmeden Geçme............................................. ....

• 19 Kasım 2010
  • 405 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gerçekte yaşanmış olay

İki dost varmış cok cok cok iyi dostlarmıs.Bunlardan biri saf diğeri ise uyanıkmış .Bir gün uyanık olayın işleri bozulmuş saf olan arkadaşından para istemiş oda vermiş saf ya< Resmi açmak için tıklayın >
    .Sonra bu saf olan bi kıza çok çok aşık olmus uyanık olan gelmiş safa bende o kızı cok sevdim bırak o kız benim olsun demiş tabi saf cok üzülmüş ama arkadasına bırakmış kızı.Sonra bu safın işleri bozulmuş parasız kalmıs gitmiş uyanık olandan iş iştemis uyanık olan dostuna iş vermemiş.Saf çok üzülmüş sonra bir yaşlı amca görmüş hastamış ilaç alcak parası yokmuş saf olan son parası ilede amcaya ilaç almış.Sonra yaşlı amcanın evine gitmişler 2 3 gün sonra yaşlı amca ölmüş ve bütün mirası saf olana kalmış. Zengin olmuş.Sonra birgün gezerken yaşlı teyze ile karşılasmıs evi yurdu yokmus saf olan bu kadını evine cagırmıs birlikte yasamıslar.Saf olan sonra bir kıza vururmuş ve aşık olup evlenmeye karar vermişler.Düğüne uyanık arkadasınıda davet etmiş.Arkadasıda gelmiş tabiki düğüne.Saf olan konuşmaya başlamış:Benim çok sevdiğim bi dostum vardı benden para istedi verdim cok sevdiğim kızı istedi cok üzüldüm ama onuda verdim ama ben ondan gidip para isteyince o bana iş vermedi filan flan anlatmış sonra uyanık olan gelmiş başlamış konuşmaya:Benimde cok iyi dostum vardı demiş ondan para isdeim bütün parasını verdi .cok sevdiği kızı elinden aldım çünkü o kız kaşardı demiş yani bozuk bi kız demiş dostuma oyle bir kız yakışmazdı demiş.Benden iş istedi vermedim çünkü dostumun benim yanımda calışmasını istemezdim demiş.Sonra o yaşlı amca benm babamdı, babmaın tüm mirasını dostuma vermesini ben istedim ve eklemiş o senle birlikte kalan yaşlı kadın benim annem çünkü benden daha iyi bakıcağını bildiğim için yolladım sana ve son olarak şuan evlediğin kişide benim kız kardeşim deyip ağlamışlar

Yazan: d€rVish
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 15:43