İbre Terim'i gösteriyor

 • 7 Mayıs 2011
 • 323 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Ali Dürüst, Mircea Lucescu ve Eric Gerets isimlerini bir kenara bırakarak Ünal Aysal'a Fatih Terim konusunda ciddi bir baskı yapmaya başladı.

  Galatasaray Kulübü'nün 14 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nda başkan adayı olan Ünal Aysal, bugüne kadar direkt veya endirekt olarak hiçbir teknik direktör veya oyuncu ile görüşmediğini yaptığı yazılı açıklama ile getirdi ancak Aysal'ın ekibinde olan Ali Dürüst başta teknik direktör olmak üzere birçok oyuncu ile temaslarını sıklaştırdı.

  Ünal Aysal'ın listesinde yer alan Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak ile sportif direktör olmasına kesin gözüyle bakılan Bülent Tulun teknik direktör tercihi konusunda farklı isimler üzerinde yoğunlaşıyor. Abdürrahim Albayrak, Mircea Lucescu üzerinde dururken; Bülent Tulun ise Eric Gerets ismini Aysal'a şiddetle tavsiye ediyor. Albayrak ve Tulun'un fikirlerine en sert bir şekilde karşı çıkan isim ise Ali Dürüst...

  Galatasaray'ın içerisinde bulunduğu sportif durumdan sadece Fatih Terim sayesinde kurtulacağı konusunda emin olduğu hemen hemen her platformda dile getiren Dürüst, Ünal Aysal'a da Terim konusunda resti çekti. Dürüst'ün Terim ısrarı karşısında rotasını değiştirmek zorunda kalan Aysal'ın önümüzdeki günlerde Fatih Terim ile bir görüşme yapması bekleniyor.

  Ünal Aysal'ın de teknik direktör adayları arasında yer alan Fatih Terim daha önce kendisine yapılan teklifi geri çevirmişti ancak devreye giren Ali Dürüst Terim'i ikna etmeyi başardı. Fatih Terim'e Florya'nın anahtarını teslim etmeye hazırlanan Ünal Aysal ise bu durumu 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimden önce resmi olarak açıklayacağı iddia ediliyor.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 05:01