Ibrahimovic: "Messi mi? Yeter..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ibrahimovic: "Messi mi? Yeter..
PSG'nin başarılı oyuncusu Zlatan Ibrahimovic, yaklaşmakta olan Ballon d'Or
ödülü ile ilgili yeni fikirlerini
dile getirdi. Ibra yaptığı açıklamada,
"Lionel Messi Ballon d'Or'u
kaç kez aldı? İki, üç? Artık
yeter. Juri ödülü başka bir
oyuncuya vermeli" ifadelerini
kullandı.

- - - Eklendi - - -

MESSİ ALICAK YİNE İBO KAÇARI YOK :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ronaldo kendini daha çok geliştirdi bu sene. O alsın istiyorum :D

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
adam kırılmadık rekor bırakmadı ya ya messi farklı abi ya adam acayip ya :)

esokmen

esokmen

Üye
Yeter ya aynen

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Adam hakediyor yapcak birşey yok niye kazandın denmezki:D

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar
Türe

Türe

Üye
Ronaldo daha yetenekli :dry:

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
bence fenerbahçeli bekir gitsin seneye, o rovaşata golünden sonra ödülü kesin alır :D :ehe veya servet çetin :D

alaStar

alaStar

Üye
ödül yetenekliye verilir kendini yırtarak çalışıp tora sert vurup hızlı koşana değil favorim messi :)

• Beğen
Türe

Türe

Üye
ödül yetenekliye verilir kendini yırtarak çalışıp tora sert vurup hızlı koşana değil favorim messi :)

Ronaldonun attigi calimlari messi atsin da gorelim :ok2: tek bildigi hizlica kosup rakip eksiltmek artistlik sifir.

alaStar

alaStar

Üye
artistlikten kasıt ne bilmiyorum ama ronaldonun yaptığı şey topun etrafında dans edip topu atıp koşmak birde topa sert vuruyor klas dediğin plaseler le falsolu vuruşlarla verkaçlarla olur
ronaldo takım oyuncusu bile değil :oke:

• Beğen
Türe

Türe

Üye
artistlikten kasıt ne bilmiyorum ama ronaldonun yaptığı şey topun etrafında dans edip topu atıp koşmak birde topa sert vuruyor klas dediğin plaseler le falsolu vuruşlarla verkaçlarla olur

Futboldan anladığını sanmıyorum iyi forumlar :bye2:

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
alaStar

alaStar

Üye

Futboldan anladığını sanmıyorum iyi forumlar :bye2:

Yorum için teşekkürler herkes aynı düşünseydi bu konular için konuşmaya gerek kalmazdı :oke: cris i sevmek zorunda da değilim değilmi ama :) benim futbol görüşüm kalıba dayanan değil klas a tekniğe dayanan futbol yani ispanyol futbolu :ehe

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye

Ronaldonun attigi calimlari messi atsin da gorelim :ok2: tek bildigi hizlica kosup rakip eksiltmek artistlik sifir.

aynen katılıyorum sana. mesela messinin yaptığını servet çetin de yapıyor geçende gördük :D önemli olan ronaldo gibi olmak :D

• Beğen
Tepkiler: Türe

cliolar

Üye

ronaldo takim oyuncusu degil?
manu dayken manu nun durumu ve simdiki durumu?(oyun ronaldoya kuruluydu ayni sezon icersinde hem asist hem gol krali olan tek oyuncu ingilterede)
son euro kupasinda bir mac haric 3-2 biten mac haric butun maclarda takimi ronaldo tasidi(yorumcular ve istatiskciler soluyo)
peki ya messi.arjantinde ne yapti son brezilya galibiyeti disida.messi muazzam ewet ama barcelona da oldugu icin muazzam.yinede su goturmez bi gercekki ronaldo en iyi ise messi ikinci.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
alaStar

alaStar

Üye

sadece yetenek yetmez. Hem ödül istiyosa kendini yırtmalı

Kendini oyun içinde yırtıyor zaten bn antrenmanlardan bahsediyorum

Hem adam iyi olmasa en iyi balon ödülü xavinin yada iniestanın olurdu zaten :)
Birde milli takım performansından filan bahsetmeyin şu adamın orda daha çok ortaya çıkıyor takım oyuncusu olmadığı ayrıca manchester daki performansından bahsetmiyorum ben realden bahsediyorum :)

osicik

Üye
eleştirsek bile ne diyoruz ya aslında başkasına da verilebilir falan diye kıvırarak söylüyoruz çünkü söz konusu messi adam hakediyor biz sadece farklı birini görelim diye eleştiriyoz sonuçta önemli olan haketmekse her türlü '' messi''... bu arada ben ronaldocu'yum...

• Beğen
Tepkiler: alaStar
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Kendini oyun içinde yırtıyor zaten bn antrenmanlardan bahsediyorum

Hem adam iyi olmasa en iyi balon ödülü xavinin yada iniestanın olurdu zaten :)
Birde milli takım performansından filan bahsetmeyin şu adamın orda daha çok ortaya çıkıyor takım oyuncusu olmadığı ayrıca manchester daki performansından bahsetmiyorum ben realden bahsediyorum :)

Real'de takım oyunu oynuyor zaten, bunun tartışılacak bi yönü yok. Mourinho'dan bahsediyoruz.
Portekiz milli takımı daha iyi oynasa Ronaldo milli takımda da daha iyi oynar. Bkz Messi'nin milli takım performansı. Johann Cruyff ne dedi: Messi Barcelona'da olmasaydı günümüzdeki Messi olamazdı. Yani oynadığınız takım da önemli. Bi örnek daha, Arda Turan. Her açıdan kendini geliştirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt