İbo NBA dan ayrılıyo yaw

Sponsorlu Bağlantılar

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
İbo NBA dan ayrılıyo yaw
yazık oldu walla ibo büyük umutlarla transfer oldu ama seattle iboyu bitirdi ne diyosunuz bu konuyo

izzet

Üye
gökhan bunun yeri burası değil bunuu spor bölümüne yazmalısın

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
pardon admin spor bolumune tasırsa iyi olur özür diliyorum sayın arkadaşlar yanlış yere actım konuyu

Ozan

Ozan

Admin
Tamam taşındı ..

freestyle_

Üye
bir Türk ün Nba den ayrılması beni üzer

izzet

Üye
zaten sayıları az o yüzden bende üzüldüm :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
suç kulüpte madem büyük umutlarla begenerek transfer ediyon bide serbest bırakıyo gavur aklı işte başka nolcak

Layblood

Üye
Asıl hata İbrahimde.Bu saatten sonra sonra gidilir mi NBA ya çaylak olarak.Kariyeri zedelenmiş oldu sadece.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Baska kulübe gitseydi NBA da oynardı seattleda ray allen var radmanovic var Rashard lewis war koç onları keip iboyu oynatmazki..Şutörü olmayan bi kulube gitseydi hido memo gibi olurdu diye düsünüyorum

Layblood

Üye
Mesela Allen Iverson istemişti.Philedelpiaya gitse belki daha iyi olurdu.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
evet daha iyi olurdu en azından bir şutör olarak oynayabilirdi düşünün bi ıverson asist yapıyo iboya ibo kendine pozisyon yaratıp sokuyo 3lükleri ooohhhhh

cimbomemre

cimbomemre

Üye
mallesef İbo tutunamadı gerek yaşının ilerlemiş olması..Gerekse NBA n cabuk atletik oyunculara oynama imkanı verdiği için ibo bu yarısın gölgesinde kaldı...İbonun kaç maçö yaptıgını bile bilmiyorum hatta oynadı mı hiç sesi solugu duyulmadı uyzun suren sakatlıgı wrdı...

TonyukuK

TonyukuK

Üye
İbo zaten Seattle'ın isteğiyle diil kendi çabalarıyla transfer oldu.. Ferrari'sini sattı gitcem die.. ii oldu walla.. boyunun ölçüsünü almış oldu..

crawling

crawling

Üye
alsa bile herifin boyuda uzun hani..

serseri32

serseri32

Üye
havalara girmişti zaten iyi oldu bence.bir yandan da adımızı amerikalarda duyurdu(ne kadarsa)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Aynı şu gs lilerin 2000 den sonra avrupaya gidipte tek maç oynamadan dönmelerine benzedi bu...

Nicolas_Anelka

Üye
ggidecegi belliydi ya yun. yada tur . ama uzuldum dogrusu ... fenerbahceye yeniden gelirse iyiy olur

Üst Alt